• ۵۸۰ بازدید
  • دی ۲۴, ۱۳۹۷
انتقال مالکیت گوشی کارکرده و نو

این مطلب ما به خرید و فروش گوشی های دست دوم و نو که قبلا رجیستر شده اند می پردازیم و راه حلی برای آن دسته از افرادی که می خواهند گوشی خود را بفروشند ارایه دهیم همچنین در خصوص اپلیکیشن همتا و سامانه همتا نیز توضیحات کاملی را ارائه کردیم . در مقاله امروز گروه مشاوره ناجیان رایانه قصد داریم به صورت اختصاصی در خصوص انتقال مالکیت گوشی های دست دوم و نو صحبت کنیم زیرا همانطور که در مقالات قبل گفتیم با اجرای طرح رجیستری گوشی بین سیم کارت و گوشی ارتباط برقرار می شود و برای فروش گوشی نیاز به انتقال مالکیت تلفن همراه داریم .

انتقال مالکیت گوشی از طریق کد USSD

یکی از روش های انتقال مالکیت گوشی از طریق سامانه همتا استفاده از کد دستوری USSD می باشد . برای این کار مراحل زیر را دنبال کنید :
۱- کد دستوری #۷۷۷۷* را شماره گیری کنید .

 

انتقال مالکیت تلفن همراه

 

۲- عدد ۳ یعنی انتقال مالکیت را وارد کنید و گزینه ارسال یا Send را انتخاب کنید .

 

انتقال مالکیت از طریق ussd

 

۳- حال لیستی از کدهای IMEI که تحت مالکیت سیم کارت شما قرار دارند نمایش داده می شود . عدد کنار IMEI گوشی که قصد انتقال مالکیت آن را دارید وارد کرده و گزینه ارسال یا Send را انتخاب کنید .

 

انتقال مالکیت با کد ussd

 

۴- در مرحله بعد شماره موبایل خریدار گوشی را وارد کنید .

 

انتقال مالکیت با ussd

 

۵- حال در پنجره ای که ظاهر می شود برای تایید انتقال مالکیت دستگاه عدد ۱ را در کادر مربوطه وارد کرده و گزینه ارسال یا Send را انتخاب کنید .

 

روش اول انتقال مالکیت

 

۶- در این مرحله کد فعال سازی به شماره خریدار پیامک می شود . خریدار نیز می تواند با استفاده از کد فعال سازی که برای وی پیامک شده اقدام به فعال سازی تلفن همراه خریداری شده در سامانه همتا نماید .

 

انتقال مالکیت تلفن همراه از طریق سایت سامانه همتا

یکی دیگر از روش های انتقال مالکیت گوشی های موبایل از طریق وب سایت سامانه همتا می باشد . برای این کار مراحل زیر را دنبال کنید :
۱- ابتدا وارد وب سایت سامانه همتا شده و در آن ثبت نام کنید . در صورتی که در خصوص ثبت نام در سامانه همتا مشکلی دارید به مقاله سامانه همتا و هر آنچه درباره آن باید بدانید مراجعه کنید .
۲- حال لیستی از گوشی هایی که با مشخصات شما رجیستر شده اند را در صفحه مشاهده خواهید کرد .

 

انتقال مالکیت از طریق-سایت همتا

 

۳- برای انتقال مالکیت گوشی باید گوشی که قصد انتقال آن را دارید از لیست موجود انتخاب کرده و بر روی دکمه انتقال مالکیت/فروش در بالای صفحه کلیک کنید .
۴- در این مرحله از شما خواسته می شود که شماره موبایل خریدار را وارد کنید . شما باید شماره سیم کارتی که خریدار قصد دارد آن را در گوشی وارد کند را در این قسمت وارد نمایید .
۵- در این مرحله یک کد فعال سازی به شماره خریدار ارسال می شود و خریدار باید بعد از اینکه سیم کارت خود را در گوشی وارد کرد به سامانه همتا وارد شده و از طریق این کد اقدام به فعال سازی گوشی موبایل خریداری شده نماید .

 

انتقال مالکیت گوشی از طریق نرم افزار همتا

روش سومی که برای انتقال مالکیت گوشی های موبایل وجود دارد استفاده از اپلیکیشن همتا می باشد . برای انتقال مالکیت گوشی از این طریق باید مراحل زیر را دنبال کنید :
۱- این نرم افزار همتا را دانلود و نصب نمایید . در صورتی که در این خصوص سوالی دارید می توانید مقاله برنامه همتا را مطالعه نمایید .
۲- برنامه همتا را اجرا کنید و گزینه انتقال مالکیت را انتخاب نمایید .

 

انتقال مالکیت گوشی با اپلیکیشن همتا

 

۳- در پنجره ای که برای شما باز می شود در کادر مربوطه شماره خریدار را وارد نمایید .
۴- حال یک کد فعال سازی برای خریدار ارسال می شود که خریدار باید بعد از وارد کردن سیم کارت خود در گوشی خریداری شده با استفاده از این کد گوشی خود را در سامانه همتا فعال کند .

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار