• ۲۷۵ بازدید
  • دی ۲۵, ۱۳۹۷
آموزش ذخیره عکس پروفایل تلگرام

شاید برای شما هم پیش آمده که بخواهید تصویر پروفایل کسی را در تلگرام داشته باشید و ندانید که چطور باید این کار را انجام دهید، این کار به هیچه وجه کار مشکلی نیست. در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه ذخیره عکس پروفایل تلگرام سایر کاربران بپردازیم. با ناجیان رایانه همراه باشید.

 

مقدمه‌ای در رابطه با ذخیره عکس پروفایل تلگرام سایر کاربران

ممکن است در حین پرسه زدن در تلگرام متوجه شوید که عکس پروفایل یکی از کاربران آن بسیار جالب و جذاب است. در این شرایط شما می‌توانید عکس پروفایل وی را در حافظه گوشی خود ذخیره کنید. انجام این عمل به سادگی صورت می‌پذیرد. همچنین شما می‌توانید به طور مستقیم آن عکس را با سایر کاربران تلگرام اشتراک گذاری کنید که پیش از این شیوه انجام این کار را در مقاله “آموزش ارسال عکس پروفایل کاربران تلگرام برای کاربر دیگر” آموزش داده بودیم.

بنابراین ما در این مقاله قصد داریم تا نحوه ذخیره عکس پروفایل تلگرام سایر کاربران را به شما عزیزان آموزش دهیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان ناجیان رایانه تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با ناجیان رایانه همراه باشید.

 

نحوه ذخیره عکس پروفایل تلگرام سایر کاربران

به منظور ذخیره کردن عکس پروفایل هر یک از کاربران تلگرام در گالری یا حافظه گوشی خود کافیست که مراحل زیر را انجام دهید:

  • برنامه تلگرام را اجرا کنید.
  • وارد پنجره گفتگو یا چت خود با مخاطبی شوید که قصد دارید عکس پروفایل او را برای کاربر دیگری بفرستید.
  • نام وی را از بخش فوقانی صفحه لمس کنید تا صفحه اطلاعات کاربر نمایان شود.
  • عکس پروفایل او را از گوشه سمت چپ و بالای صفحه لمس کنید. به این صورت عکس پروفایل او به شکل تمام صفحه نمایش داده می‌شود.
  • آیکون سه نقطه موجود در گوشه سمت راست و بالای صفحه را لمس کنید.
  • گزینه Save to gallery را انتخاب نمایید.

به این صورت عکس مد نظر در حافظه گوشی شما ذخیره می‌شود. حال می‌توانید این عکس را به عنوان عکس پروفایل خود انتخاب کنید. برای انجام این کار از مقاله “آموزش تغییر عکس پروفایل در تلگرام“ کمک بگیرید.

 

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه ذخیره عکس پروفایل تلگرام سایر کاربران پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان ناجیان رایانه تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار