• ۲۸۹ بازدید
  • بهمن ۲, ۱۳۹۷
آموزش حذف اکانت واتساپ

اگر به دلیلی می خواستید اقدام به حذف اکانت یا همان حساب کاربری خود در نرم افزار واتساپ (WhatsApp) داشته و نمی‌دانید که چطور می‌توانید این عمل را انجام دهید؟ نگران نباشید. ما در این مقاله به آموزش حذف اکانت واتساپ می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

مقدمه‌ای در مورد حذف اکانت واتساپ

برنامه یا اپلیکیشن پیام‌رسان واتساپ یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های موجود در این زمینه است. این برنامه دارای ویژگی رمزگذاری سرتاسری یا end-to-end encryption بوده و امنیت بسیار بالایی را به همراه دارد. اما اگر قصد داشته باشید بنا به هر دلیلی اکانت واتساپ خود را حرف کنید باید چه مراحلی را طی نمایید؟ در ادامه به آموزش حذف اکانت واتساپ می‌پردازیم. چنانچه در مورد هر یک از مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان ما تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. بیشتر بخوانیم : آموزش تصویری حذف اکانت تلگرام

چگونه اکانت برنامه واتساپ خود را حذف کنیم؟

حذف اکانت واتساپ به سادگی قابل انجام بوده و به هیچ عنوان فرآیند پیچیده‌ای را شامل نمی‌شود. بدین منظور قابلیت Delete My Account در اپلیکیشن واتساپ ارائه شده است. پیش از حذف اکانت واتساپ خود با استفاده از گزینه Delete My Account به موارد و نکات زیر توجه کنید:

با انجام این عمل مشخصات اکانت شما کاملا حذف می‌شود.
به محض حذف اکانت واتساپ شما، نام کاربریتان از لیست مورد علاقه‌های دوستانتان حذف خواهد شد.
با انجام این عمل اکانت شما از گروه‌هایی که در آن عوض هستید خارج می‌شود.
با حذف اکانت واتساپ تاریخچه گفتگوها و بک آپ آیکلود اکانت واتساپ مورد نظر حذف می‌شوند.

اگر با موارد و نکات فوق مشکلی نداشته و همچنان تمایل به حذف اکانت واتساپ خود دارید با طی کردن مراحل زیر می‌توانید به راحتی این عمل را انجام دهید:

ابتدا برای جلوگیری از بروز هر مشکل از به روز بودن برنامه واتساپ نصب شده در دستگاه خود اطمینان حاصل کنید. بدین منظور می‌توانید از بخش Updates گوگل پلی استور (Google Play Store) استفاده کنید. برای حذف اکانت اینستاگرام مقاله آموزش حذف اکانت اینستاگرام را مطالعه کنید.
پس از به روز رسانی برنامه واتساپ آن را اجرا کرده و به بخش تنظیمات یا همان Settings اپلیکیشن مراجعه کنید.

نرم افزار واتساپ

گزینه Account را لمس کنید.

تنظیمات واتساپ

حال گزینه Delete My Account را وارد نمایید.

نرم افزار پیام رسان واتساپ

حال شماره تماس رجیستر شده خود را در فیلد موجود به طور دقیق و صحیح وارد کنید.
گزینه Delete My Account را انتخاب نمایید تا فرآیند حذف اکانت واتساپ تایید شود.

نرم افزار پیام رسان واتساپ

نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید مربوط به وارد کردن صحیح شماره تماس خود در فیلد مربوط است. کد کشور ما یعنی ایران ۰۰۹۸ است و آن را با نماد ۹۸+ هم می‌شناسیم. هنگامی که در لیست کشورهای ارائه شده توسط برنامه واتساپ کشور ایران را انتخاب کنید، کد اولیه آن از ۱+ که برای ایالات متحده است به حالت ۹۸+ تغییر پیدا می‌کند. برای حذف اکانت تلگرام این مقاله را بخوانید.

در این شرایط دیگر نیازی به وارد کردن عدد صفر اول شماره همراه خود ندارید. به عنوان مثال اگر شماره همراه شما با ۰۹۳۵ آغاز می‌شود باید در فیلد موجود پس از انتخاب کشور ایران شماره خود را با عدد ۹۳۵ آغاز کنید. همانطور که اشاره داشتیم، فرآیند حذف اکانت واتساپ بسیار ساده بوده و به راحتی قابل انجام است. با این حال چنانچه نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی بخواهید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار