• ۳۴۸۳ بازدید
  • بهمن ۲, ۱۳۹۷
آموزش تغییر فونت اینستاگرام و استوری اینستاگرام

امروزه اپلیکیشن اینستاگرام جایگاه ویژه ای در بین کاربران شبکه های اجتماعی پیدا کرده است. این موضوع باعث شده تغییر فونت و زیبایی اینستاگرام و استوری ضروری شود. در مقاله امروز مرکز مشاوره ناجیان رایانه نحوه تغییر فونت در اینستاگرام واستوری اینستاگرام را شما عزیزان آموزش می دهیم. همچنین پیشنهاد می کنیم دیگر مقالات ما را نیز در این خصوص مانند آموزش تبلیغات موثر در اینستاگرام ، مخفی کردن آخرین زمان بازدید یا لست سین اینستاگرام و آموزش ارسال گیف در استوری اینستاگرام مطالعه فرمایید.

 

نحوه تغییر فونت اینستاگرام

در تنظیمات اینستاگرام روش مستقیمی برای تغییر فونت وجود ندارد اما اگر از گوشی های اندرویدی استفاده می کنید می توانید فونت سیستم خود را از طریق تنظیمات تغییر دهید تا به طور کامل تمامی نوشته های موجود در تنظیمات و اپلیکیشن های شما به استایل انتخابی تغییر پیدا کنند.
برای این کار به Settings گوشی مراجعه کرده و از قسمت Display گزینه Screen zoom and font را انتخاب نمایید. در این مرحله شما می توانید از بخش Font Style مانند تصویر فونت مورد نظرتان را انتخاب کرده و بازدن Apply آن را ذخیره سازی کنید.

 

نحوه تغییر فونت اینستاگرام

 

در سیستم عامل iOS هم برای تغییر فونت سیستم می توانید از برنامه BytaFont استفاده کنید. به این نکته توجه داشته باشید که برای استفاده از این برنامه باید گوشی شما جیلبریک شده باشد. از آنجایی که جیلبریک کردن، گوشی شما را از گارانتی خارج می کند استفاده از این روش پیشنهاد نمی شود.

 

نحوه تغییر فونت اینستاگرام

 

طریقه تغییر فونت فارسی در اینستاگرام

همانطور که گفتیم، برای تغییر فونت در اینستاگرام روش مستقمی وجود ندارد اما اگر زبان گوشی اندرویدی شما بر روی فارسی تنظیم شده باشد می توانید برای تغییر فونت فارسی در اینستاگرام از همان روشی که در قسمت قبل توضیح دادیم استفاده کنید. برای این کار ابتدا مطابق مراحل به “تنظیمات” مراجعه کنید و از بخش “صفحه نمایش” گزینه “بزرگنمایی صفحه و قلم” را انتخاب نمایید. سپس از قسمت “سبک فونت” مدل دلخواهتان را انتخاب کرده و “درخواست” را بزنید تا تنظیمات اعمال شوند.

 

تغییر فونت فارسی در اینستاگرام

 

نحوه تغییر فونت در استوری اینستاگرام

برای تغییر فونت استوری اینستاگرام می توانید از فونت های آماده خود برنامه استفاده کنید. تصویری را برای قرار دادن در استوری انتخاب کنید. برای آشنایی با نحوه رفع مشکل باز نشدن استوری اینستاگرام می توانید مقاله رفع مشکل باز نشدن استوری اینستاگرام را مطالعه کنید. پس از انتخاب عکس، به کمک گزینه Aa موجود در بالای صفحه متن مورد نظرتان را تایپ کنید. همانطور که در تصویر می بینید فونت به صورت پیشفرض بر روی classic قرار دارد. برای تغییر آن کافی است روی نام فونت تپ کنید تا نوشته شما به هر یک از مدل های Modern ، Neon ، Typewriter و Strong تغییر شکل پیدا کند.

 

نحوه تغییر فونت در استوری اینستاگرام

[تعداد: 4   میانگین: 3/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار