• ۲۰۰ بازدید
  • بهمن ۴, ۱۳۹۷
جلوگیری از فعالیت پس زمینه تلگرام

شما خواهید توانست از فعالیت پس زمینه تلگرام در گوشی یا تبلت اندرویدی خود جلوگیری به عمل آورید. برای انجام این کار روش هایی وجود دارد که در ادامه بررسی میکنیم. در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه جلوگیری از فعالیت تلگرام در پس زمینه گوشی بپردازیم. با ناجیان رایانه همراه باشید.

 

مقدمه‌ای در رابطه با جلوگیری از فعالیت تلگرام در پس زمینه گوشی

شاید بنا به هر دلیل تمایل نداشته باشید که تلگرام به طور خودکار در پس زمینه گوشی شما فعالیت داشته باشد و با رد و بدل داده منجر به مصرف شدن حجم بسته اینترنتی شما شود. برای انجام این کار می‌توانید از روش های مختلفی استفاده کنید، اما به نظر ما دو روش اصلی و کارآمد بدون نیاز به نصب هیچ اپلیکیشن جانبی بدین منظور قابل استفاده هستند.

در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه جلوگیری از فعالیت تلگرام در پس زمینه گوشی بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان ناجیان رایانه تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با ناجیان رایانه همراه باشید.

 

نحوه جلوگیری از فعالیت تلگرام در پس زمینه گوشی

در روش اول می‌توانید از منوی خود برنامه تلگرام استفاده کنید. بدین منظور مراحل زیر را طی کنید:

برنامه تلگرام را اجرا کنید.
آیکون سه خطی موجود در گوشه سمت چپ و بالای صفحه را لمس کنید تا منوی اصلی تلگرام نمایان شود.
گزینه Settings را انتخاب کنید.
گزینه Notifications and Sounds را انتخاب نمایید.
دو گزینه Keep-Alive Service و Background Connection را غیر فعال کنید.

به این صورت از طریق منوی اصلی خود تلگرام می‌توانید از فعالیت خودکار این برنامه در پس زمینه دستگاه ممانعت به عمل آورید. در این شرایط اگر پیام جدیدی در تلگرام دریافت کنید، هیچ نوتیفیکیشنی برایتان ارسال نمی‌شود. روش دومی که با استفاده از آن قادر به جلوگیری از فعالیت تلگرام در پس زمینه دستگاه می‌شوید به شرح زیر است:

وارد بخش Settings یا تنظیمات شوید.
گزینه Data Usage را انتخاب کنید.
با توجه به شرایط خود به تب Wi-Fi یا Mobile Data بروید. تب Wi-Fi برای شرایطی است که از اینترنت وای فای استفاده کنید و تب Mobile Data برای شرایطی است که از اینترنت سیم کارت استفاده می‌کنید.
نام برنامه تلگرام را منوی زیرین صفحه انتخاب کنید.
اسلایدر موجود در کنار گزینه Restrict app background data را لمس کنید.
گزینه Ok را در پنجره پاپ آپ انتخاب کنید.

به همین سادگی فعالیت تلگرام در پس زمینه گوشی یا تبلت محدود می‌شود.

 

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه جلوگیری از فعالیت تلگرام در پس زمینه گوشی اندرویدی پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان ناجیان رایانه تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار