• ۱۱۷۲ بازدید
  • بهمن ۴, ۱۳۹۷
قابلیت نشست های فعال در تلگرام

در داخل تلگرام در قسمت تنظیمات تلگرام بخشی با عنوان Active Sessions یا همان نشست های فعال می باشد که در آن لیست دستگاه های متصل به اکانت تلگرام قابل مشاهده است. در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه بررسی لیست دستگاه های متصل به اکانت تلگرام (Active Sessions) بپردازیم. با ناجیان رایانه همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با لیست دستگاه های متصل به اکانت تلگرام (Active Sessions)

تلگرام مجموعه‌ای از ویژگی‌های امنیتی مختلف را ارائه می‌کند یکی از آن‌ها قابلیتی تحت عنوان Active Sessions است. این ویژگی در منوی تنظیمات تلگرام ارائه شده و لیستی از دستگاه های متصل به اکانت را به نمایش می‌گذارد. به بیان دیگر شما با مراجعه به این بخش می‌توانید تمام دستگاه هایی که اکانت تلگرامتان در آن‌ها فعال است را مشاهده کنید.

در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه بررسی لیست دستگاه های متصل به اکانت تلگرام (Active Sessions) بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان ناجیان رایانه تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با ناجیان رایانه همراه باشید.

نحوه مشاهده لیست دستگاه های متصل به اکانت تلگرام (Active Sessions)

اگر قصد دارید تا لیست دستگاه هایی که اکانت تلگرام شما در آن‌ها فعال است را مشاهده کنید، کافیست که به شرح زیر عمل نمایید:

برنامه تلگرام را اجرا کنید.
آیکون سه خطی موجود در گوشه سمت چپ و بالای صفحه را لمس کنید تا منوی اصلی تلگرام نمایان شود.
گزینه Settings را انتخاب کنید.
گزینه Privacy & Security را انتخاب نمایید.
گزینه Active Sessions را انتخاب کنید.

در این شرایط لیستی از دستگاه های مختلف نمایش داده می‌شود که اکانت تلگرام شما در آن‌ها فعال است. اگر در این لیست دستگاهی را مشاهده کردید که به نظرتان عجیب و ناشناس است، سریعا نام آن را لمس و در پنجره پاپ آپ نمایان شده، گزینه OK را انتخاب کنید. سپس حتما قابلیت تایید دو مرحله ای را برای اکانت خود فعال نمایید. برای آشنایی با نحوه فعال سازی این قابلیت می‌توانید از مقاله “آموزش فعال سازی تایید دو مرحله ای تلگرام (Two Step Verification)” کمک بگیرید.

در برخی شرایط ممکن است زمانی که شما با هدف حذف دستگاه از لیست Active Sessions وارد عمل می‌شوید، با ارور خاصی مواجه گردید که به شما اجازه حذف آن دستگاه را ندهد. اگر با شرایط این چنینی رو به رو شدید، از مقاله “مشکل حذف دیوایس در Active Sessions تلگرام (نشست‌های فعال تلگرام)؛ چرا نمی‌توانم دستگاهی را از Active Sessions حذف کنم؟” کمک بگیرید.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه بررسی لیست دستگاه های متصل به اکانت تلگرام (Active Sessions) پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان ناجیان رایانه تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

[تعداد: 3   میانگین: 3.7/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار