• ۱۶۶۲ بازدید
  • بهمن ۶, ۱۳۹۷
راهنمای نرم افزار موبایل سامانه ثنا

در این سالها که سامانه ی ابلغ قضایی به روی کار آمده است می توان گفت که به میزان خیلی زیادی از تردد افراد به شعب قضایی را کاسته است و موجب ساده شدن کارها شده است ولی بازهم بعضی افراد از باز نشدن سایت ابلاغ الکترونیک در گوشی های خود ابراز نارضایتی می کردند. اکنون قوه قضائیه اقدام به ارائه نرم افزار اندروید سامانه ثنا شده است تا مردم بتوانند با نصب اپلیکیشن سامانه ثنا در گوشی اندروید خود ، به راحتی ابلاغیه های قضایی خود را مشاهده کنند.

ما در مرکز مشاوره ناجیان رایانه در این مقاله ، راهنمای نصب و استفاده از برنامه موبایل ثنا را برای هموطنان عزیز آماده کرده ایم. همچنین اگر با سامانه ثنا آشنایی ندارید پیشنهاد می کنیم مقاله آشنایی با سامانه ثنا و ورود به سامانه ثنا را مطالعه نمایید.

 

” اپلیکیشن سامانه ثنا به سادگی دانلود و نصب می شود. “

 

دانلود اپلیکیشن ابلاغ قضایی

برای دانلود اپلیکیشن ثنا باید ابتدا به وسیله موبایل خود وارد سامانه ثنا به آدرس زیر شوید:

http://eblagh.adliran.ir

همانطور که می بینید پیغام خطایی مبنی بر اینکه نمی توانید از سامانه ثنا در موبایل خود استفاده کنید دریافت خواهید کرد. در انتهای این صفحه لینک دانلود اپلیکیشن ثنا قرار داده شده است که باید آن را لمس کنید:

 

دانلود اپلیکیشن ابلاغ ثنا

 

اگر گوشی شما نمی تواند نرم افزار را دانلود کند مقاله رفع مشکل دانلود در اندروید را مطالعه کنید.

پس از دانلود نرم افزار باید آن را نصب کنید. اگر در نصب نرم افزار مشکلی داشتید می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل کنید.

 

استفاده از نرم افزار اندروید سامانه ثنا

پس از نصب نرم افزار و اجرای آن ، اولین محیطی که مشاهده خواهید کرد به صورت زیر خواهد بود:

 

نرم افزار ابلاغ ثنا

 

در فرم بالا باید کد ملی و رمز شخصی خود را وارد نمایید. اگر در سامانه ابلاغ الکترونیکی ثبت نام نکرده اید مقاله ثبت نام در سامانه ثنا را مطالعه کنید و اگر رمز شخصی خود را فراموش کرده اید مقاله فراموشی رمز شخصی سامانه ثنا را بررسی نمایید.

پس از عبور از این مرحله ، در مرحله ی بعد رمز موقت به گوشی شما پیامک می شود که باید در قسمت زیر وارد نمایید:

 

اپ سامانه ثنا

 

در نهایت با وارد شدن به اپلیکیشن سامانه ثنا ، با صفحه زیر مواجه می شود. نحوه کار با نرم افزار سامانه ثنا بسیار ساده است و از طریق منوی سمت چپ به سادگی می توان از امکانات نرم افزار استفاده کرد:

 

نرم افزار اندروید ثنا

 

اگر اوراق قضایی جدیدی دریافت کردید برای مشاهده ابلاغیه و مشاهده احضاریه خود می توانید گزینه اول (ابلاغیه های جدید) را لمس کرده و ابلاغ مورد نظر را مشاهده کنید. همچنین ابلاغیه های مشاهده شده خود را نیز می توانید به سادگی دریافت کنید.

[تعداد: 4   میانگین: 4/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار