• ۱۰۲۴ بازدید
  • بهمن ۶, ۱۳۹۷
مزایای ثبت نام در سامانه ثنا

در سامانه اینترنتی ثنا شما ابلاغیه های خود را به صورت الکترونیک و آنلاین چک کنید و نگران اینکه ابلاغیه به دست شما نرسد یا اینکه به دست افراد بیگانه برسد نباشید و از این به بعد افراد بدون مراجعه‌ی حضوری به شعبه قضایی، با ثبت نام در سامانه‌ی ثنا می‌توانند آرای خود را مشاهده کنند و یا اطلاعیه‌های خود را در سایت مشاهده کنند تا از ازدحام و شلوغی در این مراکز کاسته شود و روند خدمات رسانی به مردم سریع‌تر انجام شود.

سامانه ثنا چیست و چه مزایایی دارد؟

بر اساس ماده ۱۷۵ قانون دادرسی کیفری که در سال ۱۳۹۲ مصوب شده است، قوه قضاییه مکلف شده است با استفاده از سامانه‌های الکترونیکی، اوراق قضایی را به طرفین دعوی و وکلا ابلاغ کند. به همین علت بود که سامانه ابلاغ الکترونیکی اوراق قضایی ایران با نام کوتاه‌تر ” ثنا ” ایجاد گردید. که افراد بدون مراجعه‌ی حضوری، تنها با ثبت‌نام در سامانه‌ی ثنا و نهایی کردن ثبت‌نام خود با مراجعه‌ی حضوری به شعب قوه‌ی قضاییه می‌توانند زین پس از شر صف‌های طولانی این مراکز خلاص شوند و با دیدن آرای خود در سایت ثنا نیاز به مراجعه‌ی حضوری آن‌ها نباشد.

نحوه ثبت‌نام در سامانه ثنا

برای ثبت‌نام در سامانه ثنا لازم است ابتدا وارد این آدرس شوید که چیزی شبیه به تصویر زیر برای شما به نمایش در خواهد آمد.

ثبت نام سامانه ثنا

ودر صورتی که شخص حقیقی باشید از میان گزینه های ثبت نام گزینه ثبت نام شخص حقیقی را انتخاب نمائید.

ثبت نام افراد حقیقی در سامانه ثنا

با طی این مراحل و وارد کردن اطلاعات خواسته شده مراحل ثبت نام شما به پایان می رسد و می توانید از مزایای ثبت نام در سامانه ثنا بهره مند شوید.

[تعداد: 2   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار