• ۱۳۷۲ بازدید
  • بهمن ۷, ۱۳۹۷
راه حل فراموشی رمز عبور سامانه ثنا

اگر در چند سال اخیر کار شما به شعب قضائی افتاده باشد حتما نام سامانه الکترونیکی ابلاغ قضایی یا همان سامانه ثنا به گوش شما خورده است و با آن سر و کار داشته اید. برای ورود به این سامانه شما حتما احتیاج به رمز عبور دارید و بهتر است که آن را به خاطر بسپارید ولی اگر رمز ورود به سامانه ابلاغ قضائی را فراموش کردیم چه و آن وقت چه باید کرد؟ چگونه می توان اقدام به ریست کردن رمز سامانه ثنا نمود؟ در ادامه با مرکز مشاوره ناجیان رایانه همراه باشید تا راه حل فراموشی رمز عبور سامانه ثنا را مرور نماییم.

ریست کردن پسورد سامانه ثنا

همیشه باید مراقب رمز عبور سامانه ثنا بود ولی به دلیل به خاطر سپردن رمز عبور سایت های مختلف ،مشغله کاری و همین طور باز نکردن سایت برای مدت طولانی این رمز از خاطر ما برود در این صورت است که نیاز داریم تا بتوانیم اقدام به ریست پسورد سامانه ثنا نماییم و سامانه ثنا نیز مانند اکثر سامانه ها این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده است و برای این کار نیاز داریم که اطللاعاتی را که در حین ثبت نام وارد کرده ایم را بدانیم.

بازیابی گذر واژه سامانه ثنا

برای اینکه بتوانید وارد سایت شوید نیاز دارید که گذر واژه خود را داشته باشید اما اگر به هر دلیلی آن را گم و یا فراموش کردید چه؟ آن وقت ابتدا باید وارد صفحه مربوط به ریست کردن پسورد در سامانه ثنا بشوید تا صفحه ای همانند تصویر زیر برای شما به نمایش در آید.

صفحه ورود به سامانه ثنا

بعد از باز شدن صفحه ای همانند تصویر بالا روی گزینه رمز عبور خود را فراموش کرده ام ! را انتخاب نمائید که در این صورت صفحه ای همانند تصویر زیر را خواهید دید

فراموش کردن رمز عبور در سامانه ثنا

صفحه ای مانند تصویر بالا برای شما به نمایش در خواهد آمد که مانند ریست کردن پسورد در سایت های دیگر اطلاعاتی از شما برای ریست کردن رمز عبور سامانه ثنا می خواهد و باید با دقت این اطلاعات را وارد کنید.

معنای رمز عبور موقت در سامانه ثنا

در سامانه ثنا مانند دیگر سامانه ها برای بالا بردن امنیت حساب ها از رمز عبور موقت یا یک با مصرف استفاده می شود که موجب افزایش امنیت در ورود به سامانه می شود.

[تعداد: 2   میانگین: 3.5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار