• ۶۶۹ بازدید
  • بهمن ۱۰, ۱۳۹۷
آموزش دریافت شماره شبا بانک ملی

شماره شبا مخفف شناسه حساب بانکی ایران می باشد، یک شماره ی ۲۴ رقمی است که برای انواع حساب ها مانند جاری ، سپرده ، تسهیلات و .. مورد استفاده قرار می گیرد. شماره ی شبا بر اساس استاندارد IBAN ایجاد شده که بیشتر بانک های سرتاسر جهان از آن پشتیبانی می کنند. شناسه شبا کاربردهای زیادی دارد برای مثال با داشتن این شماره می توانید به یک حساب وجه انتقال داده و یا پول دریافت نمایید. روش های متفاوتی برای دریافت شماره شبا بانک ملی وجود دارد.

 

دریافت شماره شبا بانک ملی از طریق تلفن گویا

برای دریافت شناسه شبا بانک ملی می توانید از طریق تلفن گویا اقدام کنید. برای این کار تلفن ۰۹۶۲۲ را شماره گیری نمایید. پس از زدن عدد ۵ از شما درخواست می شود تا شماره حسابتان را وارد کنید. پس از وارد کردن آن می توانید به شماره شبا دسترسی پیدا کنید.

 

برای حساب سپرده:

شماره حساب سیبا + فاصله + عدد صفر «۰ ۰۳۰۱۴۳۶۲۰۴۰۰۶»

 

برای حساب تسهیلات:

شماره حساب سیبا + فاصله + عدد یک «۱ ۰۳۰۱۴۳۶۲۰۴۰۰۶»

 

پس از فرستادن پیام کوتاه شماره شبا سریعا برای شما ارسال می شود.

 

سایر روش های دریافت شماره شبا بانک ملی

شما همچنین می توانید از طریق سایت اقدام به دریافت شماره شبا بانک ملی نمایید. برای این کار به آدرس bmi.ir/fa/shaba مراجعه نموده و از بخش « تبدیل شماره حساب بانک ملی به شبا » نوع حساب خود را انتخاب نمایید. پس از وارد کردن شماره حساب شماره شبا بانک ملی به شما ارائه خواهد شد.

 

شماره شبا بانک ملی

 

 

 

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار