• ۲۲۴ بازدید
  • بهمن ۱۰, ۱۳۹۷
آموزش رفع مشکل ویندوز استور

دسترسی به استور ویندوز برای کاربران ایرانی محدود شده است و افراد از ایران نمی توانند وارد آن شوند اما این کار غیر ممکن نیست و برای آن راه حل وجود دارد. مایکروسافت استور یکی از ابزارهای اصلی سیستم عامل ویندوز بوده که افراد می توانند از آن برای خرید و دانلود انواع برنامه، بازی، فیلم، سریال و محصولات دیگر استفاده کنند. یکی دیگر از وظایف مایکروسافت استور بررسی به روز بودن برنامه های نصب شده است؛ به همین ترتیب می توان به اهمیت بالای آن پی برد. ما در این مطلب می خواهیم راه حل مشکل باز نشدن Windows Store را با شما کاربران به اشتراک بگذاریم با مرکز مشاوره ناجیان رایانه همراه باشید.

متاسفانه دسترسی به مایکروسافت استور برای کاربران ایرانی بسته شده و افراد نمی توانند از این فروشگاه و خدمات آن استفاده کنند. حتی اگر برنامه های تغییر آی پی را فعال کنید، همچنان با محدودیت های این استور مواجه خواهید شد. در این مطلب با ارایه یک ترفند ساده نحوه رفع مشکل مایکروسافت استور برای کاربران ایرانی را به شما آموزش می دهیم. برای این کار مراحل توضیح داده شده در ادامه را دنبال کنید.

 

روش رفع محدودیت ورود به استور ویندوز برای کاربران ایران

۱- منوی استارت را باز کنید.
۲- روی آیکون Settings که در تصویر مشخص شده، کلیک کنید.

 

مشکل در ویندوز استور

 

۳- در صفحه باز شده، روی Time and Language کلیک کنید.

 

مشکل ویندوز استور

 

۴- از نوار سمت چپ، گزینه Region را برگزینید.

 

ویندوز استور

 

در قسمت Country or Region، کشور Iran را به United States تغییر دهید.

 

مشکل در ویندوز استور

 

۶- سیستم را ری استارت کنید.

با طی مراحل بالا و تغییر کشور از ایران به آمریکا، به راحتی قادر به استفاده از خدمات مایکروسافت استور خواهید بود. با انجام این تغییرات، محدودیت های استفاده از کورتانا هم لغو شده و این دستیار صوتی دوباره در دسترس قرار خواهد گرفت (کورتانا به قابلیت تشخیص صدای کاربران مختلف مجهز می شود).

 

 

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار