• ۲۱۴ بازدید
  • بهمن ۱۱, ۱۳۹۷
آموزش کنترل کامل صدا در ویندوز ۱۰

در ویندوز ۱۰ کنترل صداهای داخل ویندوز بسیار بهتر شده است ولی این کنترل به چه صورت است و چگونه می توان همه صداها را در ویندوز ۱۰ قطع و یا چگونه کنترل کرد. در این مطلب آموزش کنترل کامل صدا در ویندوز ۱۰ را به شما آموزش می دهیم.

شما می توانید به راحتی از طریق منوی تنظیمات برای قطع کردن صداها در ویندوز ۱۰ اقدام کنید. این فرآیند به صورت جداگانه روی هر خروجی قابل انجام بوده و امکان کنترل آن به صورت دستی وجود دارد

 

نحوه قطع کردن صدای سیستم در ویندوز ۱۰

اگر تمام صداهای سیستم از نظر شما بی فایده هستند، می توانید آنها را از قسمت ترکیب کننده صدا قطع کنید. برای این منظور روی نماد صدا در قسمت سینی سیستم راست کلیک کنید و گزینه Volume Mixer را انتخاب نمایید.

در پنجره Volume Mixer، نوار لغزنده قسمت Sound System را به صفر کاهش دهید. با انجام این کار دیگر هیچ صدایی از سیستم نمی شنوید. این همچنین هشدار صوتی که برای اعلان های جدید دریافت می کنید را خاموش می کند.

قطع صدا در ویندوز 10

 

هنگامی که منوی کشویی Sounds را باز می کنید، با مجموعه ای از صداهای متنوع روبرو خواهید شد که تنها برای یک رویداد مورد استفاده قرار نمی گیرند.

یک صدا هم می تواند به تنهایی برای رویدادهای چندگانه مورد استفاده قرار گیرد. وقتی صدایی را خاموش می کنید، اساسا از پخش آن در همه موارد جلوگیری می کنید. این فقط برای رویداد خاصی که پیکربندی شده است خاموش نمی شود.

این بدان معنی است که اگر تصمیم به خاموش کردن صدای سیستم در ویندوز ۱۰ داشته باشید، باید بدانید که ممکن است حوادث دیگری که روی آن تأثیر بگذارد پس مراقب باشید.

اگر صدای خاصی شما را ناراحت می کند، می توانید آن را به مورد دیگری تغییر دهید. شما می توانید هر صدای دیگری را که در ابتدا پیکربندی شده است، از فهرست انتخاب کنید و آن را تغییر دهید. با طی فرآیند توضیح داده شده شما قادر به قطع کردن صداها در ویندوز ۱۰ خواهید بود.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار