• ۳۳۴ بازدید
  • بهمن ۱۱, ۱۳۹۷
راهنمای ارسال پیام خصوصی در گروه واتساپ

این روزها با توجه به مسدود شدن پیام رسان تلگرام توجه ها به پیام رسان های دیگر از جمله پیام رسان واتساپ جلب شده اند. واتساپ نیز ترفندهایی برای استفاده دارد. یکی از این ترفندها اقدام برای ارسال پیغام خصوصی در گروه می باشد که در ادامه به آموزش این ترفند خواهیم پرداخت با مرکز مشاوره ناجیان رایانه همراه باشید.

برای اینکه مکالمات خصوصی در گروه راحت تر شود، واتس‌اپ دارای یک ویژگی است که به شما اجازه می دهد به صورت خصوصی به پیام های گروه پاسخ دهید. در ادامه چگونگی انجام این کار را توضیح می دهیم

 

به صورت خصوصی به پیام های گروهی پاسخ دهید

برای این منظور واتس‌اپ را باز کنید و به گروه موردنظر بروید. روی یک پیام ضربه بزنید و نگه دارید. یک فهرست متشکل از چند گزینه برایتان نمایش داده می شود که یکی از آنها more است. روی آن ضربه بزنید.

 

نرم افزار واتساپ

 

حال گزینه های اضافی برای شما نشان داده می شود که یکی از آنها پاسخ شخصی یا Reply Privately است. روی آن ضربه بزنید. حال شما قادر خواهید بود به شخصی که پیام را در گروه ارسال کرده است به صورت خصوصی پاسخ دهید. وقتی این کار را انجام می دهید، پیام اصلی به طور خودکار به پیام ارسالی شما الصاق می شود؛ مانند زمانی که پیامی را در واتس‌اپ پاسخ داده یا ارسال کنید

 

تنظیمات واتساپ

 

بدون شک می توان گفت که پاسخ خصوصی مربوط به فردی است که آنها را فرستاده است. شما می توانید به طور خصوصی به یک پیام گروهی پاسخ دهید، اما تنها به شخصی که پیامی را ارسال کرده است. اگر می خواهید گیرنده را تغییر دهید، باید از ویژگی forward استفاده کنید.

واتس‌اپ نیز مانند هر برنامه دیگری دارای ویژگی copy/paste است. بنابراین غیر ممکن است که یک چت خصوصی درباره چیزی که در گروه گفته شده داشته باشید.

گزینه forward هم قابل قبول است، اما این ویژگی باعث می شود که مکالمات خصوصی شما آسان تر شود. واتس‌اپ برای بسیاری از مردم تنها یک ابزار برای گفتگو های گاه به گاه با دوستان و خانواده نیست بلکه برنامه ای بسیار محبوب است که اغلب به عنوان یک ابزار ارتباطی غیررسمی در محل کار استفاده می شود. ویژگی هایی مانند این باعث می شود که بیشتر مفید واقع شود.

لازم به ذکر است که ویژگی پاسخ خصوصی به پیام های گروهی تا حدودی در واتس اپ جدید بوده و در هر دو سیستم عامل اندروید و آی‌اواس در دسترس کاربران است. احتمال دارد چیزی مشابه این قابلیت به فیسبوک مسنجر افزوده شود، زیرا هر دو برنامه متعلق به فیسبوک هستند

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار