• ۲۳۱ بازدید
  • بهمن ۱۳, ۱۳۹۷
جلوگیری از آپدیت نرم افزارها در ویندوز ۱۰

در ویندوز استور ویندوز ۱۰ می توانید نرم افزارهای مورد نیاز خود را دریافت کنید در این بین بروزرسانی خودکار این نرم افزار ها از طریق ویندوز استور آزار دهنده است. برنامه های دانلود شده از طریق مایکروسافت اپ استور در ویندوز ۱۰ به صورت خودکار آپدیت می‌شوند. در برخی مواقع ممکن است کاربر بنا به دلایل مختلف از جمله مصرف حجم اینترنت بالا تمایلی به آپدیت برنامه های خود نداشته باشد. در واقع آپدیت خودکار برنامه ها می‌تواند یکی از دلایل اتمام ناگهانی حجم اینترنت باشد. در چنین شرایطی کاربر می‌تواند از آپدیت خودکار برنامه هایی که از طریق مایکروسافت استور دانلود شده‌اند، جلوگیری کند و به صورت دستی نسبت به آپدیت برنامه های مورد نظر خود اقدام نماید. در ادامه با ما همراه باشید تا به آموزش غیر فعال کردن آپدیت خودکار برنامه ها در ویندوز ۱۰ بپردازیم

 

غیر فعال کردن آپدیت خودکار برنامه ها در ویندوز ۱۰

اولین قدم به منظور غیر فعال کردن آپدیت خودکار برنامه ها در ویندوز ۱۰ مراجعه به مایکروسافت استور است. بدین منظور در کادر جستجو ویندوز عبارت Store را تایپ کرده سپس روی گزینه Microsoft Store کلیک کنید.

ویندوز استور

 

در قسمت بالایی و سمت راست پنجره نمایان شده، روی آیکون سه نقطه کلیک کرده و گزینه Settings را از منو انتخاب کنید.

 

ویندوز استور

 

در این مرحله اسلایدر گزینه Update Apps Automatically را در حالت غیر فعال قرار دهید.

 

آپدیت نرم افزار

 

همانطور که مشاهده کردید، غیر فعال کردن آپدیت خودکار برنامه ها در ویندوز ۱۰ به راحتی امکان پذیر است. در صورتی که پس از غیر فعال سازی این قابلیت قصد آپدیت اپلیکیشن‌های مربوط به مایکروسافت استور را داشته باشید، نیاز است تا به مایکروسافت استور مراجعه کرده و به صورت دستی اپلیکیشن مورد نظر خود را از طریق بخش Downloads and Updates دانلود کنید. جهت فعال سازی مجدد آپدیت خودکار برنامه ها، مراحل ذکر شده در بالا را طی کرده و اسلایدر گزینه Update Apps Automatically را در حالت فعال قرار دهید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار