• ۳۶۷ بازدید
  • بهمن ۱۵, ۱۳۹۷
اطلاع از وضعیت افراد در last seen recently تلگرام

گاهی اوغات پیش می آید که کنجکاو می شوید که بدانید کسی که در تلگرام روی حالت last seen recently می باشد چه زمانی آنلاین می شود و از آنلاین شدن آن مطلع بشویم.

همانطور که مطلع هستید، در تلگرام این امکان به کاربران داده می‌شود تا وضعیت آنلاین بودن خودشان را به طور کامل پنهان کنند. قابلیت بستن لست سین (Last seen) در منوی تنظیمات اپلیکیشن این پیام رسان در دسترس بوده و کاربران از این بخش قادر به بستن نمایش وضعیت آنلاین بودن تلگرام خودشان برای همه و یا فقط افراد غریبه خواهند بود.

در صورتی که فردی وضعیت آنلاین بودن تلگرام خودش را روی حالت Nobody قرار دهد، به جای نمایش دقیق زمان آنلاین بودن‌، عبارت Last seen recently در پروفایلش نمایان شده و به همین ترتیب افراد از جزییات آنلاین بودن آن شخص مطلع نخواهند شد در ادامه با مرکز مشاوره ناجیان رایانه همراه با باشید.

 

وضعیتی را در نظر بگیرید که در تلگرام برای فردی که وضعیت آنلاین بودنش را بسته پیامی ارسال می‌کنید و بعد از گذشت مدتی همچنان پیام شما در حالت سین نشده باقی می‌ماند. در این شرایط می‌توان گفت یا فرد علاقه‌ای به باز کردن چت نداشته یا اینکه در طول این مدت تلگرامش را چک نکرده است.

در حالت معمولی، پی بردن به آنلاین بودن یا نبودن افراد Last seen recently در تلگرام امکان پذیر نیست. اما امروز شما را با ترفندی آشنا می‌کنیم که با استفاده از آن می‌توانید به وضعیت آنلاین بودن این دسته از افراد پی‌ ببرید. این ترفند با استفاده از قابلیت سکرت چت تلگرام عملی می‌شود که در ادامه آن را مرحله به مرحله توضیح می‌دهیم.

۱- بعد از اطمینان از آپدیت بودن تلگرام خود، برنامه را اجرا کنید.
۲- به صفحه چت فردی که می‌خواهید بدانید آنلاین است یا نه، وارد شوید.
۳-در روی نام کاربر مورد نظر کلیک کنید تا بخش اطلاعات کاربر باز شود.

 

آنلاین بودن یا نبودن در تلگرام

 

۴- روی Start Secret Chat کلیک کنید.

 

آنلاین بودن یا نبودن در تلگرام

 

۵- با نمایش پیغام، گزینه OK را برگزینید.

 

آنلاین بودن یا نبودن در تلگرام

 

با طی این مراحل به صفحه سکرت چت با فرد مورد نظر منتقل می‌شوید. در صورتی که در بخش پایین صفحه سکرت چت عبارت Waiting for…to get online نمایش داده شود، یعنی فرد مورد نظر در حال حاضر آنلاین نیست. به محض آنلاین شدن کاربر، عبارتی که به آن اشاره کردیم، پنهان شده و باکس مخصوص برای تایپ کردن پیام در دسترس قرار می‌گیرد.

 

آنلاین بودن یا نبودن در تلگرام

 

به همین سادگی می‌توان متوجه وضعیت آنلاین بودن افراد Last seen recently در تلگرام شد.

 

آنلاین بودن یا نبودن در تلگرام

 

با استفاده از این ترفند و فعال سازی حالت Secret Chat، فرد مقابل از این اقدام شما مطلع می‌شود. حتی با پاک کردن سکرت چت هم درخواست شما برای طرف مقابل باقی می‌ماند. البته احتمال اینکه شخص مقابل از هدفتان برای ایجاد سکرت چت مطلع باشد، پایین است.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار