• ۲۷۴ بازدید
  • بهمن ۱۶, ۱۳۹۷
آموزش حذف کانال تلگرام

تلگرام نیز مانند پیام رسان های دیگر دارای ترفندهایی است. در مطالب گذشته سایت سعی کرده ایم تا آموزش هایی را درباره کار با تلگرام را با شما به اشتراک بگذاریم. اما در این مطلب مرکز مشاوره ناجیان رایانه قصد ما این است که نحوه حذف کانال تلگرام را به شما آموزش دهیم .

 

خروج از کانال تلگرام در آیفون و اندروید

برای خارج شدن از کانال تلگرام مراحل زیر را دنبال کنید :
۱- برنامه تلگرام را اجرا کرده و وارد صفحه کانال تلگرام مورد نظر که مایل به خارج شدن از آن می باشید شوید .
۲- در آیفون روی تصویر کانال در بالا سمت راست و در اندروید روی نام کانال مربوطه تپ کنید .
۳- در صفحه ای که باز می شود گزینه Leave channel را انتخاب کنید .
به این ترتیب موفق به حذف کانال تلگرام مورد نظر خواهید شد .

 

ترفندهای غیر فعال کردن leave channel

برخی از کاربران اعلام می کنند که با انجام مراحلی که برای خارج شدن از کانال تلگرام ارائه کردید گزینه Leave channel برای ما نمایش داده نمی شود . این ترفندی است که برخی از صاحبان کانال ها برای جذب مخاطبین بیشتر انجام می دهند تا جلوی ترک افراد از کانال های تلگرام خود را بگیرند . یکی از این ترفندها برای غیر فعال کردن Leave channel این است که مدیر کانال تلگرام تعداد زیادی کارکتر فاصله خالی در قسمت توضیحات کانال وارد می کند ، به این ترتیب لینک Leave channel به سمت پایین کشیده شده و از دید کاربران مخفی می ماند . برای مشاهده لینک Leave channel به سمت پایین اسکرول کنید تا لینک مربوطه را مشاهده نمایید .
ترفند دیگری که برخی از صاحبان کانال ها ی تلگرام برای غیر فعال کردن Leave channel انجام می دهند این است که مدیر اصلی کانال در قسمت توضیحات کانال متنی مشابه لینک هایی که در صفحه توضیحات کانال وجود دارد تایپ می کند و تعداد زیادی فاصله خالی قرار میدهد تا لینک های اصلی صفحه به سمت پایین شیفت پیدا کنند و از دید کاربران کانال مخفی شوند به این صورت :

 

Notifications and Sounds
Shared Media
Leave Channel

 

به این ترتیب هرچقدر بر روی عبارت Leave channel تپ کنید هیچ اتفاقی نمی افتد و موفق به حذف کانال تلگرام نمی شوید . زیرا این متنی است که توسط مدیر کانال تلگرام نوشته شده و لینک اصلی Leave channel نیست . در این مورد هم با اسکرول به سمت پایین می توانید لینک Leave channel اصلی را یافته و اقدام به خارج شدن از کانال تلگرام نمایید .

 

نحوه حذف کانال تلگرام در نسخه دسکتاپ

برای خارج شدن از کانال تلگرام در نسخه دسکتاپ مراحل زیر را دنبال کنید :
۱- وارد کانال تلگرام مورد نظر شوید .
۲- روی آیکون سه نقطه زیر هم در بالا سمت راست کانال مربوطه کلیک کنید .
۳- گزینه leave channel را انتخاب کنید .
۴- در پنجره ای که باز می شود از شما پرسیده می شود که آیا مطمئن هستید که می خواهید از این کانال تلگرام خارج شوید یا خیر ؟ دکمه LEAVE را انتخاب کنید .
به این ترتیب موفق به حذف کانال تلگرام در نسخه دسکتاپ خواهید شد .

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار