• ۲۵۶ بازدید
  • بهمن ۱۷, ۱۳۹۷
آموزش تغییر مکان یا کشور در گوگل پلی

فروشگاه گوگل یا همان گوگل پلی برای کاربرانی که در کشورمان هستند مسدود شده است بدین منظور راه هایی برای دانلود نرم افزار از این فروشگاه نرم افزاری وجود دارد. برای دانلود بعضی نرم افزارها از فروشگاه گوگل باید یا از vpn و یا از روش تغییر کشور محل سکونت در اکانت گوگل استفاده کرد برای آموزش این راه در ادامه با مرکز مشاوره ناجیان رایانه همراه باشید.

نحوه تغییر کشور محل سکونت در اکانت گوگل

برای دانلود از فروشگاه گوگل پلی لازم است در بعضی از مواقع از برنامه های تغییر آی پی استفاده کنید تا بتوانید به راحتی برنامه و بازی های مسدود شده را دانلود کنید. اما این روش برای بسیار از کاربران مشکل بوده و دنبال روشی برای تغییر کشور در گوگل پلی هستند تا دیگر به برنامه های تغییر آی پی نیازی نباشد. در ادامه روش تغییر کشور در گوگل پلی بدون VPN را توضیح می دهیم. توجه داشته باشید که روش تغییر کشور در گوگل پلی بدون VPN برای همه ی کاربران فعال نیست و تنها کسانی که به کشور دیگر مهاجرت کرده اند و آی پی آن ها تغییر کرده می توانند کشور خود را تغییر دهند. همچنین بعد از تغییر کشور در گوگل پلی تا ۳۶۵ روز نمی توانند مبدا اکانت خود را دوباره تغییر دهند و یا به مبدا قبلی برگردانند.

 

آموزش تغییر کشور در گوگل پلی بدون VPN

همانطور که گفتیم به دلیل محدودیت دانلود بعضی از برنامه های گوگل پلی لازم است کشور خود را در گوگل پلی تغییر دهید. اما این روش برای همه کاربران امکان پذیر نیست و تنها کسانی که از کشور خود مهاجرت کرده اند می توانند کشور گوگل پلی خود را تغییر دهند و تا ۳۶۵ روز هم نمی توانند اکانت گوگل را به کشور قبلی تغییر دهند. برای استفاده از این روش ابتدا وارد اکانت گوگل پلی خود شوید.

وارد بخش Account شوید.

اگر امکان تغییر کشور در گوگل پلی برای شما وجود داشته باشد گزینه Country and profiles را می بینید.

در صورت فعال بودن گزینه Country and profiles بخش Country را انتخاب کنید.

 

تغییر کشور در گوگل پلی

 

هشدار و پیغام های داده شده در این مرحله را بخوانید و بعد از تایید آن ها از گوگل پلی در کشور انتخابی استفاده کنید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار