• ۸۲۵ بازدید
  • بهمن ۱۷, ۱۳۹۷
رفع محدودیت دانلود از گوگل پلی

فروشگاه گوگل مرجع دانلود نرم افزار در اندروید می باشد ولی کشور ایران در لیست تحریم های آن قرار دارد و گاهی در زمان دانلود نرم افزار با پیغام ارور مواجه می شویم. برای رفع تحریم گوگل پلی و حذف پیام این آیتم در کشور شما در دسترس نیست از گوگل پلی روش های مختلفی وجود دارد. در این مطلب در خصوص پیغام this app is not available in your country در google play توضیحاتی ارائه داده و برای رفع تحریم گوگل پلی چند راهکار مختلف را بررسی می کنیم در ادامه با مرکز مشاوره ناجیان رایانه همراه باشید.

رفع ارور this app is not available in your country در گوگل پلی به کمک مرورگر کروم

در این روش به کمک مرورگر کروم برای دانلود اپلیکیشن اقدام می کنیم. برای این کار ابتدا یک اپلیکیشن تغییر IP دانلود و نصب کنید. پس از فعال کردن آن، وبسایت گوگل پلی به آدرس https://play.google.com/store را در مرورگر کروم خود باز کنید و اپلیکیشن مورد نظر را در آن جست و جو نمایید. پس از انتخاب برنامه مورد نظر گزینه ی install را برای شروع دانلود و نصب انتخاب کرده و پیغام های نمایش داده شده را تائید نمایید.

اگر از این روش موفق به دانلود برنامه مورد نظر خود نشدید راهکارهای بعدی را امتحان کنید.

 

رفع تحریم گوگل پلی از طریق حذف Data

یکی از راه های ساده برای حذف پیام این آیتم در کشور شما در دسترس نیست از گوگل پلی ، استفاده از برنامه های تغییر IP و پاک کردن اطلاعات ذخیره شده ی گوگل پلی است. برای این کار وارد بخش settings گوشی خود شده و گزینه ی APPs را انتخاب نمایید. با ورود به این بخش لیستی از تمامی اپلیکیشن های نصب شده بر روی گوشی نمایش داده می شود. Google Play Store را پیدا کنید. پس از انتخاب آن، در صفحه ی نمایش داده شده گزینه ی Clear Data را بزنید تا اطلاعات این برنامه به طور کامل حذف شود. اکنون با فعال کرده برنامه ی تغییر IP می توانید اپلیکیشن مورد نظر خود را از گوگل پلی دانلود و نصب کنید.

اگر از این روش موفق به دانلود برنامه مورد نظر خود نشدید می توانید همانطور که در مقاله ی تغییر مکان یا کشور در گوگل پلی توضیح دادیم کشور را نیز به مکان دیگری تغییر دهید و دوباره برای نصب برنامه اقدام کنید.

 

رفع تحریم گوگل پلی

 

رفع مشکل این آیتم در کشور شما در دسترس نیست در گوگل پلی به کمک وبسایت واسطه

در این روش به منظور رفع مشکل this app is not available in your country در گوگل پلی از یک وبسایت واسطه جهت دانلود استفاده می کنیم. برای این کار مراحل زیر را دنبال کنید:

۱- برای شروع مانند روش اول، وبسایت گوگل پلی به آدرس play.google.com/store را در مرورگر خود باز کنید و اپلیکیشن مورد نظر را در آن جست و جو نمایید.
۲- مانند تصویر زیر لینک مربوط به این برنامه را از بالای مرورگر خود کپی کنید.
۳- در مرحله ی بعد به آدرس apps.evozi.com/apk-downloader مراجعه کنید و پس از باز شدن سایت لینک مربوط به اپلیکیشن را در قسمت مشخص شده در تصویر past کنید و Generate Download Link را بزنید. این سایت برنامه را برای شما پیدا کرده و آن را برای دانلود آماده می کند. با انتخاب دکمه ی سبز موجود در قسمت پایین می توانید اپلیکیشن را دریافت کنید.

 

رفع تحریم گوگل پلی

 

 

[تعداد: 2   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار