• ۷۹۰ بازدید
  • بهمن ۱۸, ۱۳۹۷
نحوه ساخت اکانت ویز و مسیریابی در ویز

نرم افزار ویز از بهترین مسیریاب های حال حاضر است بعضی اوغات در این نرم افزار حساب کاربری داشته باشیم ولی چطور می شود در این نرم افزار حساب کاربری ساخت. در خصوص تنظیمات ویز نیز در مقاله مجزایی توضیحاتی را ارئه کردیم . در مقاله امروز گروه مشاوره ناجیان رایانه قصد داریم نحوه ساخت اکانت ویز و مسیریابی در ویز را آموزش دهیم.

برای استفاده از امکانات و قابلیت های ویز به صورت کامل باید در این مسیر یاب اکانت بسازید .

 

ساخت اکانت ویز

برای انجام یک سری از کارها در مسیریاب ویز همچون ثبت وقایعی مانند تصادف و گذاشتن متن های دلخواه روی نقشه ویز و همین طور قابل روئیت بودن کاربر روی نقشه برای دیگر کاربران ویز شما باید ابتدا یک اکانت بسازید تا بتوانید کارهای گفته شده را به نام اکانت خود در نقشه ی مسیریاب ویز انجام دهید.

ابتدا بر روی آیکون ذره بین در پایین صفحه مسیریاب ویز ضربه بزنید سپس بر روی آیکون چرخ دنده در بالاسمت چپ و بعد از آن ضربه بر روی گزینه Account & Login اگر از قبل اکانت ویز داشتید گزینه Log in to an existing account را انتخاب کنید و بعد از آن با وارد کردن اکانت به حساب خود وارد شوید در غیر این صورت برای ایجاد حساب جدید در ویز روی گزینه Create account بزنید سپس تصوصیری مانند تصویر زیر برای شما نمایش داده می شود که در این حالت به اگر اکانت فیس بوک دارد گزینه ی اول را باید انتخاب کنید اما از آن جایی که فیسبوک در کشور ما مسدود شده است بهتر است گزینه دوم را انتخاب کنید این گزینه برای ایجاد حساب از طریق شما تلفن همراه می باشد.

 

 

ساخت اکانت در ویز

 

.ساخت اکانت در نرم افزار ویز

 

در این قسمت نیز شما باید شماره همراه خود را بدون صفر ابتدا وارد نمائید.

 

اکانت ویز

 

حال کادری باز می شود که کدی که به شماره ی همراهی که وارد کرده اید از شما می خواهد و با وارد کردن آن کد دیگر حساب شما ساخته شده است.

 

چگونگی مسیریابی با ویز

مسیریابی به دو صورت صوتی و متنی در نرم افزار مسیریاب ویز قابل دسترسی خواهد بود ولی برای این کار شما باید ابتدا روی تصویر ذره بین ضربه بزنید تا بتوانید به صورت متنی و یا با دستور صوتی مسیریابی نمائید.

سپس برای مسیریابی کافی است تا روی دکمه Go کلیک کنید.

 

مسیریابی در ویز

 

سپس گزینه مسیرها یا همان routes را انتخاب کنید در این حالت مسیرهای مناسب را برای شما به نمایش در می آید که می توانید مسیر مورد نظر خود را با توجه به شرایط مسیر انتخاب کنید.

 

مسیریابی با ویز

 

این نرم افزار زمان تقریبی رسیدن به مقصد را با توجه به ترافیک تخمین می زند و همین طور مسافت رسیدن، ترافیک مسیر وقایعی مانند تصادف و… را در مسیر به شما نشان می دهد و شما با توجه به این موارد می توانید بهترین مسیر را برای سفر خود انتخاب نمائید ولی معمولا بهترین مسیر ،بالاترین مسیری است که خود نرم افزار انتخاب می کند.

و می توانید منزل اقوام و یا مکان های دیگر را در این نرم افزار به عنوان مقاصد پر کاربرد در قسمت Favorites قرار دهید تا در دفعات بعد احتیاج به پیدا کردن مکان مورد نظر در روی نقشه نداشته باشید.

 

اضافه کردن مقصد به علاقه مندی های ویز

 

در تصویر بالا می توانید فرآیند اضافه کردن یک مکان به لیست علاقه مندی ها را ملاحظه نمائید.

 

 

حذف مکان از لیست Favorites

حذف مکان از لیست Favorites به این صورت است که وارد لیست می شوید سپس علامت سه نقطه کنار آن مکان را زده و آن مکان را حذف می کنید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار