• ۴۲۳ بازدید
  • بهمن ۲۱, ۱۳۹۷
آموزش باز کردن رمز گوشی اپل

امروزه گذاشتن رمز بر روی گوشی آیفون و دیگر گوشی ها به امری عادی مبدل گردیده ولی زمانی می رسد که کاربر به مشکل فراموشی رمز آیفون بر میخورد اما راه حل آن چیست؟ برای حل این مشکل در ادامه با مطلب آموزش باز کردن رمز گوشی اپل مرکز مشاوره ناجیان رایانه همراه باشید.

 

چگونه قفل آیفون را دور بزنیم ؟

اگر قبلا از آیتونز استفاده کرده باشید و گوشی شما با آن همگام سازی شده باشد شما می توانید از طریق ریستور آیفون با آیتونز برای دور زدن پسوردگوشی های آیفون خود اقدام نمایید. برای این کار کافی است گوشی خود را به کامپیوتر یا لپ تاپ متصل کنید و صبر کنید تا سیستم آن را شناسایی نماید. سپس از گوشی خود بکاپ بگیرید و پس از پایان کار مانند تصویر بر روی Restore کلیک کنید . در ادامه Restore from iTunes backup را بزنید و از میان نسخه های مختلف بکاپ مورد نظرتان را انتخاب کنید.

 

دور زدن قفل آیفون

 

اگر تا به حال گوشی خود را با آیتونز سینک نکرده اید برای باز کردن قفل آیفون از طریق آیتونز لازم است پیش از ریستور کردن از اطلاعات گوشی خود بکاپ بگیرید چرا که بدون نسخه پشتیبان تمامی داده های گوشی شما حذف می شود.
اکنون آیتونز را بر روی لپ تاپ یا کامپیوتر خود نصب کنید. گوشی را به سیستم وصل کرده و آیتونز را باز نمایید. پس از اتصال، شما باید گوشی خود را فورس ریستارت کنید. برای این کار در آیفون X و یا آیفون ۸ یا نسخه های جدید تر دکمه ی بالا و پایین کردن صدا را به ترتیب یک بار فشار داده و سپس دکمه ی کناری گوشی زده و آن را نگه دارید تا صفحه ی ریکاوری مد برای شما نمایش داده شود.
اگر از آیفون ۷ و یا ۷ پلاس استفاده می کنید برای فورس ریستارت کردن باید همزمان کلید های کم کردن صدا و دکمه ی کناری گوشی را نگه دارید تا صفحه ی ریکاور نشان داده شود. در آیفون ۶s و نسخه های قدیمی تر نیز کلید Home و کلید کناری (و یا بالایی) گوشی را نگه دارید تا ریکاوری مد بر روی صفحه نشان داده شود. زمانی که پنجره ای مانند تصویر زیر برای شما نمایش داده شد Restore را بزنید و چند دقیقه صبر کنید تا فرآیند تکمیل شود.

 

شکستن قفل آیفون

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار