• ۴۰۵ بازدید
  • بهمن ۲۱, ۱۳۹۷
استفاده همزمان اسنپ و ویز در گوشی

نرم افزار تاکسی اینترنتی اسنپ جزو محبوب ترین نرم افزارهای حال حاضر می باشد اما این نرم افزار گاهی با نرم افزار های دیگر همانند ویز با مشکلاتی روبه رو می شود. مشکل از آنجا آغاز می شود که در نسخه هایی از اپلیکیشن اسنپ کاربران مجبورند برای استفاده از امکانات برنامه، مسیریاب ویز خود را حذف نمایند. در این مقاله ی مرکز مشاوره ناجیان رایانه  روش استفاده از ویز در اسنپ می پردازیم و راه حل استفاده از ویز در اسنپ را آموزش می دهیم.

آموزش نصب همزمان ویز و اسنپ به کمک برنامه Parallel space

در این روش برای نصب اسنپ سازگار با ویز ابتدا باید اپلیکیشن waze را از روی گوشی حذف کرده و سپس برنامه ی Parallel Space را دانلود نمایید.

۱-پس از نصب و اجرای این برنامه یک اپلیکیشن دلخواه را انتخاب کرده و بر روی Add to Pararllel Space تپ کنید.
۲-در صفحه ی بعد گزینه ی Add App را انتخاب کنید.
۳-در این قسمت به تب INCOGNITO INSTALLATION رفته و از بخش جست و جو برنامه waze را پیدا کنید. پس از نصب waze اپلیکیشن Parallel Space از شما برای حذف آن از روی حافظه گوشی اجازه می گیرد. با انتخاب گزینه ی unistall اپلیکیشن waze از گوشی شما حذف می شود اما همچنان در حافظه ی موازی ایجاد شده توسط اپلیکیشن قابل استفاده می باشد.
۴-در آخر می توانید بدون مشکل برای نصب اپلیکیشن waze اقدام کنید.

چگونه در اسنپ از ویز استفاده کنیم

ترفند استفاده از ویز در اسنپ با استفاده از بروزرسانی های سازگار

تعدادی از نسخه های منتشر از برنامه ی اسنپ با ویز سازگاری دارند. شما با دانلود و نصب این ورژن ها می توانید بدون مشکل و بدون نیاز به نرم افزار واسطه برای نصب همزمان ویز و اسنپ اقدام کنید. نسخه های سازگار این اپلیکیشن را می توانید با جستجو در اینترنت به راحتی بیابید .

[تعداد: 2   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار