• ۵۵۸ بازدید
  • بهمن ۲۱, ۱۳۹۷
طرح ترافیک و طرح زوج و فرد در ویز

با نرم افزار ویز حتما تا الان آشنا شده اید این نرم افزار بهترین نرم افزار مسیریابی در حال حظر می باشد که امکانات کاملی را در اختیار کاربران قرار می دهد. اما مشکلی که کاربران با این نرم افزار مسیریابی دارند نبود امکانی در زمینه طرح ترافیک یا زوج و فرد است اما بر خلاف این موضوع این نرم افزار هم دارای قابلیت طرح زوج و فرد است و ما می خواهیم شما را با طرح ترافیک ویز آشنا کنیم. در ادامه با مرکز مشاوره ناجیان رایانه همراه باشید.

محدوده طرح ترافیک در ویز

پیش تر در خصوص امکانات ویز صحبت کردیم و گفتیم که به کمک ویز می توانید از دوربین های کنترل سرعت ، تصادف ها ، پلیس و.. مطلع شوید. اما مشکل عمده ی کاربران در رابطه با طرح ترافیک ویز است. متاسفانه در برنامه ی ویز هنوز امکان مشخص کردن طرح ترافیک وجود ندارد ولی بعضی از کاربران ادعا می کنند که با روشی می توان محدوده طرح ترافیک را دور زد. در ادامه روش آن را توضیح می دهیم .

تنظیمات طرح ترافیک در ویز

همانطور که گفتیم به طور رسمی مشخص کردن محدوده طرح از امکانات ویز به حساب نمی آید ولی بعضی از کاربران ادعا می کنند با تنظیمات زیر می توان از ورود به محدوده طرح ترافیک و زوج و فرد جلوگیری کرد :

در منوی تنظیمات گزینه ناوبری را انتخاب و سپس گزینه پرهیز از آب راه را انتخاب کنید. همچنین در هنگام مسیر یابی با زدن گزینه routes ، سه مسیر پیشنهادی میبینید که در هر مسیر گزینه ferris و یا tools نشان دهنده طرح ترافیک و یا زوج و فرد است.

طرح ترافیک ویز

اما روش پیشنهادی ما برای دور زدن طرح ترافیک و یا زوج وفرد استفاده از اپلیکیشن فرمون است. در این اپلیکیشن بخشی برای مشخص کردن محدوده طرح ترافیک و زوج و فرد وجود دارد که به محض نزدیک شده به طرح به شما هشدار می دهد.

طرح زوج وفرد درwaze

طرح زوج و فرد در waze

همانطور که گفتیم در نرم افزار ویز امکان مشخص کردن هشدار برای نزدیک شده به طرح ترافیک و یا طرح زوج و فرد وجود ندارد. اما شما با استفاده از دو روش بالا می توانید طرح را دور بزنید و یا با اطلاع از محدوده طرح به کمک نقشه طرح زوج و فرد و طرح ترافیک بهترین مسیر را انتخاب کنید.

آیا می توان در ویز از مسیرهایی که از محدوده طرح ترافیک و زوج و فرد عبور میکند دوری کرد؟

همانطور که گفتیم برای گریز از طرح ترافیک و یا طرح زوج و فرد باید از روش های گفته شده استفاده کنید و یا از بهترین راه یعنی استفاده از اپلیکیشن فرمون برای اطلاع از مسیر های طرح زوج و فرد و یا طرح ترافیک استفاده کنید.

[تعداد: 2   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار