• ۲۳۳۹ بازدید
  • بهمن ۳۰, ۱۳۹۷
راهنمای ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان

در این مطلب می خواهیم راهنمای ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان ۹۷ را خدمت شما عزیزان ارائه نمائیم برای این منظور تا اگر مشکل و ابهامی در این زمینه دارید برطرف شود. این سامانه مطعلق به وزارت آموزش و پرورش می باشد همچنین می توانید به دیگر مطالب مرکز مشاوره ناجیان رایانه از جمله شرایط بیمه روستایی و عشایر، راهنمای خرید در سامانه به روز رسان، بسته حمایتی دولت و نحوه استعلام آن نیز نگاهی بیندازید.

سامانه فرهنگیان

شرایط و نحوه ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان

پس از ورود فرهنگیان غزییز می توانند از کد پرسنلی استفاده نمایند.
مجوز مدرس منطقه ای جهت تدریس، فقط در منطقه مورد تقاضا معتبر است.

شرایط کسب عنوان مدرس دوره های کوتاه مدت

رشته تحصیلی باید با موضوع درسی مورد تدریس مرتبط باشد همین طور وضعیت استخدام باید پیمانی، رسمی آزمایشی و یا قطعی باشد داشتن کارشناسی ارشد مرتبط با رشته تخصصی نیز الزامی است و حداقل ۵ سال سابقه کار شرایطی است که برای کسب عنوان مدرس دوره های کوتاه مدت لازم است.

در صورت داشتن شرایط فوق پیش از شروع ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان به نکات زیر به دقت توجه فرمایید:

بعد از پر نمودن فرم ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان، سیستم به ضورت خودکار امتیاز شما را محاسبه می نماید و ثبت نام موقت ضمن خدمت انجام می گردد.
مدارکی که مورد نیاز سامانه است را در قالب یک فایل PDF تهیه کنید و در سامانه ثبت نمایید.
ثبت مدارک ضمن خدمت فرهنگیان و یا تغییر در آن را تا ده روز می توانید صورت دهید.
پس از ثبت مدارک بایستی با دست داشتن اصل مدارک به مسئول آموزشهای کوتاه مدت منطقه مورد نظر که در فرم ثبت نام مشخص کرده اید، مراجعه کنید.
در خواست شما توسط مسئول آموزشهای کوتاه مدت و حراست منطقه مورد بررسی قرار خواهد گرفت و با تایید نهایی اطلاعات شما به عنوان مدرس منطقه ای به بانک مدرسان اضافه می شود. مدرس منطقه ای در صورت تایید اداره برنامه ریزی استان و تایید حراست استان و کسب میانگین لازم نمرات ارزشیابی دوره های تدریس شده درجه وی به مدرس استانی ارتقا میابد. مدرسان استانی دارای مجوز تدریس در سطح استان خواهند بود. مدرس استانی در صورت تایید مرکز برنامه ریزی کشور و تایید حراست وزارت متبوع و کسب میانگین لازم نمرات ارزشیابی دوره های تدریس شده در سطح استان درجه وی به مدرس کشوری ارتقا خواهد یافت. مدرسان کشوری مجوز تدریس در سطح کشور را خواهند داشت. توجه داشته باشید که ارزیابی درجه مدرسی بعد از اتمام دوره تدریس بوده و بعد از بدست آوردن میانگین نمره مورد نیاز در دو دوره درجه مدرس درجه یک خواهد گرفت.

راهنمای ثبت نام فرهنگیان
آزمون الکترونیکی ضمن خدمت فرهنگیان

آزمون الکترونیکی ضمن‌خدمت فرهنگیان معمولا در اوایل دی ماه برگزار می گردد. این آزمون که اخیرا به صورت آنلاین صورت می‌گیرد، براساس توافق صورت گرفته میان وزارت آموزش و پرورش و وزارت ارشاد به طور همزمان در کشور برگزار می‌شود. افراد برای شرکت در آزمون باید به سایت www.quranedu.ir مراجعه کرده و با وارد کردن کد ملی و شماره همراه ثبت شده هنگام ثبت نام، وارد سایت شوند. شرکت کنندگان در آزمون الکترونیکی ضمن خدمت فرهنگیان باید پاسخگوی ۲۰ سوال در ۲۰ دقیقه باشند. منبع این آزمون کتاب «به سوی فهم قرآن» نوشته دکتر مصطفی عباسی مقدم و حجت‌السلام محمدعلی خسروی، انتشارات معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد است که افراد می‌توانند به محض پایان آزمون، نمره خود را نیز مشاهده کنند. توجه داشته باشید که فایل PDF کتاب به همراه فایل صوتی، ۹۰ نکته کلیدی کتاب و فیلم تفسیر سوره صف را می توانید دانلود نمایید. افرادی که در این آزمون موفق به کسب نمره قبولی می شوند، گواهینامه آموزش ضمن خدمت معادل ۲۸ ساعت دریافت خواهند کرد. از آنجاکه این آزمون به صورت آنلاین انجام می‌شود، کلیه تمهیدات لازم برای شرکت کلیه ثبت نام کنندگان در آزمون در نظر گرفته شده و در روزهای برگزاری آزمون در بخش «راهنمای آزمون» راهکارهای لازم برای رفع مشکلات منتشر خواهد شد.‌

[تعداد: 2   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار