• ۵۳۳ بازدید
  • اسفند ۸, ۱۳۹۷
کاملترین و ساده ترین روش استفاده از اینستاگرام در کامپیوتر

بعضی ها به خاطر مسائل شغلی و دیگر مسائل مجبور هستند ساعات زیادی را در اینستاگرام باشند برای همین نیاز دارند تا از اینستاگرام در کامپیوتر استفاده نمایند. در مقاله های پیشین مرکز مشاوره ناجیان رایانه روش های مختلف استفاده از اینستاگرام در کامپیوتر را مرور کردیم این روش ها عبارت بودند از اینستاگرام کامپیوتر با شبیه ساز اندروید، اینستاگرام در کامپیوتر بوسیله نرم افزار اینستاگرام در ویندوز استور و استفاده از اینستاگرام تحت وب این روش ها معایب و محسناتی داشتند.

 

در روش کار با اینستاگرام با شبیه ساز اندروید با وجود اینکه شبیه به کار با اینستاگرام در گوشی می باشد ولی دارای پیچیدگی های زیادی است.

http://aniyar.com/1397/12/07/%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85-%da%a9%d8%a7%d9%85%d9%be%db%8c%d9%88%d8%aa%d8%b1-%d8%a8%d8%a7-%d8%b4%d8%a8%db%8c%d9%87-%d8%b3%d8%a7%d8%b2-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%b1%d9%88/

در نقطه ی مقابل روش آسان تر استفاده از اینستاگرام تحت وب است ولی با وجود سادگی پاسخگوی همه ی نیازهای کاربران اینستاگرام نیست و نقص های زیادی دارد.

راهنمای استفاده از اینستاگرام تحت وب

اما یک روش دیگر وجود دارد و آن هم اینستاگرام در کامپیوتر بوسیله نرم افزار اینستاگرام در ویندوز استور است که از معایب آن عدم کارایی در ویندوز ۷ و همین طور پیچیدگی در ابتدای کار و ساخت اکانت ماکروسافت است در این روش امکانات خوبی در دسترس افراد قرار داده می شوند با وجود امکانات خوبی که به تازگی در آن قرار گرفته ولی خبری از بعضی امکانات اصلی در این روش نیست.

راهنمای اینستاگرام در کامپیوتر

 

افزونه فایرفکس اینستاگرام

حالا می خواهیم با روشی جدید آشنا شویم پیچیدگی زیادی ندارد و همه ی قابلیت های اینستاگرام را در کامپیوتر در اختیار کاربران می گذارد این روش کاملترین روش چک کردن اینستاگرام و در عین حال ساده ترین روش استفاده از اینستاگرام در کامپیوتر می باشد که کار با آن فوق العاده ساده است در این روش دسترسی به اینستاگرام در رایانه از طریق افزونه مرورگرها امکان پذیر می شود.

 

در ابتدا به معرفی افزونه برای دسترسی به اینستاگرام در فایرفاکس می پردازیم این افزونه از طریق این آدرس در مرورگر فایرفاکس قابل دریافت است و در صورت نصب و اجرا و وارد شدن به حساب کاربری اینستاگرام صفحه ای همانند تصویر زیر برای شما به نمایش در خواهد آمد.

 

instagram firefox addons

 

همانگونه که در تصویر بالا قابل مشاهده است قابلیت هایی نظیر حالت شب، افزودن دوست، قابلیت IGTV، و مشاهده استوری در افزونه ی اینستاگرام فایرفاکس وجود دارد.

نکته: برای دیدن همه لیست استوری ها باید در قسمت خالی از محدوده استوری کلیک کرده و با دکمه های جهت نما لیست را عقب و جلو کرد.

نکته: قابلیت گذاشتن استوری در افزونه فایرفاکس متاسفانه به درستی کار نمی کند.

نکته: قابلیت دایرکت در افزونه فایرفاکس اینستاگرام وجود ندارد.

 

 

گذاشتن پست اینستاگرام در افزونه فایرفاکس

تا به اینجای کار قابلیت هایی را بر شمردیم که آنقدرها هم مهم نبود ولی حالا می خواهیم از قابلیت پست گذاشتن در افزونه فایرفاکس پرده برداریم این قابلیت به درستی عمل می کند و به راحتی عمل می کند.

نکته: قابلیت پست گذاشتن اینستاگرام در افزونه فایرفاکس قابلیت افکت گذاری روی تصاویر را دارد.

 

 

INSTAGRAM POST IN FIREFOX ADDONS

 

افزونه کروم اینستاگرام

این افزونه دیگر حرفی برای گفتن نگذاشته و تمامی امکانات اینستاگرام گوشی را در افزونه کروم اینستاگرام در این آدرس قابل دریافت و نصب است.

 

قابلیت های افزونه کروم اینستاگرام

این افزونه قابلیت هایی از جمله

  • مشاهده، گذاشتن، حذف کردن و دانلود استوری دیگران بدون مشکل
  • دانلود عکس ها و فیلم های اینستاگرام
  • قابلیت دایرکت در اینستاگرام
  • قابلیت افزودن دوست در اینستاگرام
  • حالت شب
  • قابلیت IGTV در اینستاگرام

نکته: برای گذاشتن استوری باید اندازه صفحه افزونه به حداقل خود باشد و گرنه با اروری مواجه می شوید.

 

جمع بندی نهایی اینستاگرام در کامپیوتر

تا این لحظه بهترین روش برای چک کزدن اینستاگرام در کامپیوتر اتفاده از افزونه کروم برای این کار می باشد.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار