• ۲۷۳ بازدید
  • اسفند ۱۳, ۱۳۹۷
نحوه پسورد گذاشتن روی فایل ورد

وقتی فایل وردی دارید که می خواهید کسی به غیر از شما به آن دسترسی نداشته باشد مثلا فایل وردی حاوی پسوردها برای این کار باید روی آن فایل ورد پسورد بگذارید. رمز گذاشتن روی فایل های ورد قابلیتی است که در فایل های ورد برای افزایش امنیت فایل ورد این فایل ها و برای جلوگیری از ویرایش فایل ورد و جلوگیری از مشاهده ی فایل ورد توسط افراد دیگر در این ویرایشگر متن قدرتمند قرار داده شده است با ناجیان رایانه همراه باشید.

 

ابتدا فایل ورد مورد نظر را باز کنید و سپس روی منوی File که در تصویر زیر هم مشخص شده است کلیک کنید.

 

ms word

 

پنجره ای همانند تصویر زیر برای شما به نمایش در خواهد آمد بعد روی گزینه Protect Document کلیک کرده و سپس همانند تصویر زیر گزینه Encrypt with Password را کلیک کنید.

 

encrypt word file

 

در آخر پنجره ای شبیه به آنچه که در تصویر زیر می بینید برای شما به نمایش در خواهد آمد و در آن باید پسورد مورد نظر خود را وارد کنید فقط دقت کنید که پسورد به حروف کوچک و بزرگ حساس است پس از این کار هر دفعه که فایل را باز کنید از شما پسورد خواهد خواست و با وارد کردن پسورد شما وارد فایل ورد مورد نظر می شوید متاسفانه راهی برای ریست کردن این پسورد در زمانی که آن را فراموش می کنیم وجود ندارد از همین رو در نگهداری آن باید تمام سعی خود را بکنید و برای حذف این پسورد باید وارد مراحل قبل شوید و تیک مربوط به این مورد را بردارید.

 

create password n word file

 

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار