• ۲۵۲ بازدید
  • اسفند ۱۳, ۱۳۹۷
پسورد گذاشتن روی چت ها در واتس آپ

پیام رسان واتساپ امکانات زیادی را در اختیار قرار می دهد ولی امکانی که تا به این لحظه در این پیام رسان جای خالی آن حس می شود قابلیت رمز گذاشتن روی چت ها است.

گاهی پیش می آید که در چت های واتساپ مطالب کاری رد و بدل می شوند و یا اینکه می خواهید کسی نتواند محتوای بعضی از چت هایتان را ببیند برای این مشکل واتساپ راه حلی قرار نداده است و ما برای اینکه بتوانیم روی چت های خود پسورد بگذاریم باید نرم افزاری جداگانه روی گوشی خود نصب کنیم که ما در اینجا به دو نرم افزار یکی برای سیستم عامل اندروید و دیگری برای سیستم عامل ios در این زمینه اشاره خواهیم کرد، در ادامه با مرکز مشاوره ناجیان رایانه همراه باشید.

 

 

کار با نرم افزار اندرویدی Locker for Whats Chat App

این نرم افزار را می توانید در اینجا از گوگل پلی دانلود نمائید و اقدام به نصب آن در گوشی اندرویدی خود کنید. پس از نصب با پنجره ای شبیه به پنجره زیر برخورد خواهید داشت که در اینجا از شما می خواهد که می خاهد که رمز پیش فرض برای نرم افزار تائین کنید که در این شرایط شما باید دوبار رمز مورد نظر خود را وارد کنید.

watsapp chat password

 

بعد از آن پنجره ای همانند پنجره ی زیر باز می شود که مطابق معمول نرم افزار ها باید ایمیل خود را وارد کنید. که بهتر است که به این ایمیل دسترسی داشته باشید تا اگر بعدا رمز را فراموش کیدید بتوانید اقدام به بازیابی آن نمائید.

 

whatsapp chat password

 

در اینجا برای دادن مجوز دسترسی به نرم افزار باید روی گزینه Enable کلیک نمائید.

 

whatapp achat lock

 

حال باید روی گزینه ای که در تصویر زیر مشخص نموده ایم بزنید تا بتوانید چت مورد نظر برای رمز گذاری را انتخاب نمائید.

 

whatsapp chat lock

 

 

نرم افزار Password for WhatsApp Messages برای گوشی آیفون

نرم افزار Password for WhatsApp Messages  همین کار را در گوشی های ایفون با سیتم عامل آی اواس انجام می دهخد و کاربران آیفون می توانند از اینجا این نرم افزار را برای گوشی خود دانلود و استفاده نمایند.

نکته: گذاشتن پسورد روی چت با این نرم افزار به این معنی نیست که در اکانت واتساپ شما در گوشی دیگر روی چت های شما رمز باشد.

نکته: در صورتی که گوشی شما از متد تائید هویت دیگری مانند اثر انگشت بهره مند بود نیز می توانید از آن برای چت مورد نظر استفاده کنید.

نکته: برای پاک کردن رمز عبور چت نیز می توانید همان مراحل بالا را انجام داده و سپس گزینه ای به نام Unlock که نمایان شده را بزنید تا اینکه رمز عبور از چت شما پاک شود

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار