• ۱۲۹۲ بازدید
  • اسفند ۱۸, ۱۳۹۷
تبدیل پی دی اف و عکس به ورد با گوگل درایو

گاهی نیاز است پی دی اف را برای ویرایش و یا مقاصد دیگر به ورد تبدیل کنید اما برای تبدیل مشکلی که وجود دارد این است که فایل های پی دی اف از عکس ها تشکیل شده اند، آن موقع می توان از نرم افزارهای تجزیه و تحلیل تصاویر و Ocr استفاده نمائید که راه مشکلی است اما راه آسانی هم برای این مشکل وجود دارد و آن هم از طریق گوگل درایو است و گوگل درایو متن موجود در تصاویر را جدا می کند و به صورت متن در اختیارتان قرار می دهد و می توان از این روش برای مقاصدی به غیر از تبدیل پی دی اف به ورد هم استفاده کنید ما در این مطلب می خواهیم روش تبدیل پی دی اف به ورد و تصویر به متن را آموزش دهیم با مرکز مشاوره ناجیان رایانه همراه باشید.

تبدیل تصاویر به متن در گوگل درایو

در گام اول بهتر است بعد از ورود به سایت گوگل درایو و ورود به حساب کاربری گوگل، اقدام به ساخت یک پوشه جدید در گوگل درایو نمائید.

google drive

و بعد از آن نامی برای پوشه جدید انتخاب کنید مثلا اسم پوشه را Scan بگذاید.

google drive

عکس و یا پی دی اف مورد نظر در پوشه ای که در مرحله قبل ساخته اید آپلود کنید روی آن کلیک راست کرده و مانند تصویر زیر عمل کنید تا آن فایل با نرم افزار گوگل داکس باز شود.

google drive

حالا محتوای متنی عکس و یا پی دی اف به صورت متنی نمایش داده می شود که اگر بخواهید فایل ورد این متن را داشته باشید باید همانند تصویر از منوی File، گزینه Download as و بعد از آن Microsoft Word را انتخاب کنید تا فایل ورد این نوشته شروع به دانلود شود.

google drive

با طی این مراحل می توانید فایل های پی دی اف را به فایل ورد استاندارد تبدیل کنید توجه داشته باشید که این روش روی همه ی فایل های پی دی اف و تصاویر به درستی عمل نمی کند.

[تعداد: 2   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار