• ۱۹۹ بازدید
  • اسفند ۱۸, ۱۳۹۷
راهنمای عوض کردن تم کروم

گاهی اوغات احساس می شود ظاهر مرورگر کروم خسته کننده شده است و نیاز به تغییر تم در کروم احساس می شود در این شرایط چگون می توان اقدام به تعویض تم فعلی کروم نمود؟ در این مقاله می خواهیم به عوض کردن تم گوگل کروم بپردازیم در ادامه با مرکز مشاوره ناجیان رایانه همراه باشید.

تنها در نسخه ی مخصوص به رایانه این تم عمل می کند و زمانی که در مرورگر روی هر سیستم رایانه ای با اکانت گوگل وارد شوید یکی از چیزهایی سینک می شود همین تم است و به این صورت هرجایی در مرورگر کروم Sign in کنید تم شما هم بالا می آید ما در اینجا مبنا را بر این گذاشته ایم که قبلا یک تم روی مرورگر کروم شما نصب شده است و در این آموزش نحوه ی عوض کردن تم مرورگر کروم را فرا خواهیم گرفت.

قبل از اقدام به تغییر تم مرورگر کروم از بروز بودن کروم اطمینان حاصل کنید اگر مرورگر کروم شما به روز نبود می توانید از مطلب بروز رسانی مرورگر گوگل کروم برای بروزرسانی کروم بگیرید.

 

 

آموزش عوض کردن تم گوگل کروم

پش از بازکردن کروم شما باید روی دکمه ای که در تصویر زیر مشخص شده است کلیک نموده و دکمه ی Settings را کلیک کنید.

 

chrome theme

 

 

و سپس بعد از بازشدن Settings، از قسمت Appearance گزینه Themes را که در پائین آن تم فعلی را نشان می دهد باز کنید.

 

chrome themes

 

اینجا صفحه ی مربوط به تم فعلی برای شما به نمایش در آمده است که با کلیک روی گزینه ی طرح های زمینه به صفحه ای برای دیدن همه ی تم ها برای شما باز خواهد شد.

 

chrome theme change

 

و بعد از آنبا انتخاب تم مورد نظر صفحه ای همانند این تصویر برای شما به نمایش در خواهد آمد که با کلیک بر روی دکمه ی افزودن به Chrome این تم دانلود شده و به مرورگر کروم شما اضافه خواهد شد.

chrome theme change

 

ضمنا برای دسترسی به صفحه ی مربوط به نماش همه ی تم ها نیز می توانید از این آدرس در مروگر کروم استفاده کنید و برای عوض کردن تم نیز می توانید همین مراحل را طی نمائید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار