• ۳۷۸ بازدید
  • اسفند ۲۵, ۱۳۹۷
فعال کردن سیری با دستور صوتی

اگر از کاربران گوشی های آیفون باشید حتما با دستیار صوتی سیری آشنایی دارید و از آن استفاده کرده اید، برای فراخوانی این دستیار صوتی راه های مختلفی وجود دارد. هر دستیار صوتی معمولا با روشی خاص فراخوانی می شوند که معمولا رایج ترین این روش ها صدا کردن دستیار صوتی است و همه دستیارهای صوتی در این روش مشترک هستند، برای فعال کردن حالتی که در آن با گفتن Hey Siri دستیار صوتی آیفون یا همان سیری فعال شود باید کارهایی را انجام دهید که در ادامه این کارها را مرور می کنیم در ادامه با مرکز مشاوره ناجیان رایانه همراه ما باشید.

 

ویژگی فراخوانی سیری با گفتن Hey Siri  معمولا به صورت پیش فرض غیر فعال است برای فعال کردن آن باید به قسمت Settings و سپس General بروید در آنجا هم گزینه ی Siri را انتخاب کنید تا پنجره تنظیمات دستیار صوتی سیری فعال شود.

 

iphone siri

 

همانطور که در تصویر زیر می بینید گزینه ی اول برای فعال سازی و غیر فعال کردن دستیار صوتی سیری می باشد و گزینه بعدی برای فعال کردن قابلیت فراخوانی سیری با گفتن Hey Siri می باشد.

 

active hey siri

 

و بعد از آن نیز می توانید مشخص کنید که که سیری با صدای خانم عمل بکند و یا آقا و تنظیمات دیگر این دستیار صوتی میز دسترسی دارید.

 

turn on hey siri

hey siri turn on

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار