• ۱۷۰ بازدید
  • اسفند ۲۷, ۱۳۹۷
قابلیت Find My Device در ویندوز ۱۰

قابلیت پیدا کردن گوشی در دستگاه های دارای سیستم عامل اندروید و آی او اس از گذشته به شکلی فوق العاده کامل وجود داشته است و شما کم و بیش با آن آشنایی دارید. پس از آنکه سیستم عامل های مختلف به این قابلیت با امکانات فراوان مجهز شدند حالا کمپانی ماکروسافت نیز قابلیتی برای پیدا کردن دستگاه در سیستم عامل خود قرار داده است این قابلیت که به شما امکان می دهد مکان دستگاه دارای سیستم عامل ویندوز ۱۰ خود را پیدا کنید در رقابت با همین ویژگی در سیستم عامل های دیگر کاستی های بسیار بیشتری دارد و علت آن هم این است که این قابلیت به تازگی به ویندوز ۱۰ اضافه شده است و کمی زمان خواهد برد تا به بلوغ برسد در ادامه با آموزش فعال کردن و کار با قابلیت Find My Device در ویندوز ۱۰ در خدمت شما هستیم، با مرکز مشاوره ناجیان رایانه همراه ما باشید.

 

ابتدا استارت منو را باز کنید و سپس با کلیک بر روی علامتی شبیه به چرخ دنده وارد تنظیمات چیزی مانند تصویر زیر شوید، بعد از آن وارد منوی Update & Security شوید.

 

find my device

 

از بین گزینه های این قسمت Find My Device را که در منوی سمت چپ همانطور که در تصویر هم می بینید را انتخاب نمائید.

 

find my device

 

به محض انتخاب این گزینه، در بخش سمت راست باکسی با عنوان Change قابل مشاهده خواهد بود که در بخش فوقانی آن چنین نوشته شده است: “Find My Device is off”

 

find my device

 

با کلیک کردن بر روی گزینه‌ی Change یک صفحه‌ی پاپ‌آپ نمایان می‌شود که عبارت “Save my device’s location periodically” در آن نوشته شده است. در این صفحه‌ی پاپ‌آپ دکمه‌ی با کلیک بر روی دکمه‌ی Off آن را به وضعیت On منتقل کنید و بدین ترتیب قابلیت Find My Device شما فعال‌سازی شده است.

 

find my device

 

پس از اینکه گزینه‌ی مربوط به را به سمت On منتقل کردید، عبارت بالای باکس با عنوان Change به “Find My Device On” تغییر پیدا می‌کند.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار