• ۱۵۴ بازدید
  • اسفند ۲۸, ۱۳۹۷
آموزش حذف تاریخچه وبگردی در مرورگر کروم

گاهی مرورگر کروم مشکلاتی پیدا می کند مثلا باز نشدن بعضی از سایتها و یا موارد دیگر در این حالت است که باید اقدام به پاک کردن تاریخچه مرورگر گوگل کروم نمود.

اگر می خواهید تاریخچه ی ورود شما به یک سایت خاص و یا تاریخچه مرورگر به صورت کامل در مرورگر کروم حذف شوند ادامه مطلب حاظر را که درباره حذف تاریخچه مرورگر کروم می باشد را با مرکز مشاوره ناجیان رایانه همراه باشید.

 

chrome clear history

 

رای اینکه از کند شدن مرورگر کروم و بعضی مشکلات آن خلاص شوید بهتر است گاهی تاریخچه این مرورگر را پاک کنید، برای این کار روی دکمه ی سه نقطه در گوشه سمت راست مرورگر کلیک کرده و گزینه History را انتخاب کنید.

 

clear chrome history

 

ممکن است تاریخچه فعالیت های شما طولانی و گسترده باشد. این تاریخچه بر اساس تاریخ و زمان مرتب شده است و شما می توانید به کل سوابق خود در گذشته دسترسی پیدا کنید.

 

clear history chrome

 

در بالای صفحه تاریخچه دو گزینه وجود دارد. اگر تمایل دارید یک یا چند سایت را از لیست تاریخچه سوابق حذف کنید، آن ها را انتخاب کرده و سپس روی Remove selected items کلیک کنید.

 

clear chrome history

 

در غیر این صورت روی Clear browsing data کلیک کنید تا یک منوی جدید ظاهر شود. در منوی جدید می توانید تعیین کنید تا چه محتواهایی و تا چه زمانی حذف شود. ما در حال حاضر می خواهیم تاریخچه مرور (browsing history) های خود را از ابتدا (the beginning of time) حذف کنیم، ولی ما همچنین قادریم تا این تاریخچه را از یک ساعت، یک روز، یک هفته و یا چهار هفته گذشته حذف کنیم. پس از انتخاب موارد مورد نظر روی دکمه Clear browsing data کلیک کنید.

 

clear chrome history

 

پس از انجام این کار تمامی سوابق وبگردی و رد پاهای شما حذف می شود. همچنین شما مشاهده می کنید که بخش سایت های پر بازدید در صفحه جدید نیز خالی می شود.

 

clear history chrome

 

حذف تاریخچه مرورگر کروم یک عادت بسیار خوب و مفید است که باید هر از گاهی آن را به انجام رساند. به یاد داشته باشید که شما مجبور نیست کل آن ها را حذف کنید و می توانید فقط بعضی از آن ها را برای حذف انتخاب کنید.

 

 

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار