• ۲۰۲ بازدید
  • فروردین ۱۷, ۱۳۹۸
راهنمای حذف فایل های غیرقابل حذف

زمانی پیش می آید که شما می خواهید فایل هایی رو پاک کنید در آن زمان ممکن است نتوانید این کار را به انجام برسانید راه چاره این موضوع چیست و راه حل آن کدام است؟

از دلایلی که می توان برای این موضوع نام برده اروری است که توسط ویندوز اکسپلورر نمایش داده می شود که نشان از مشکلی در ویندوز اکسپلورر است که برای حل این موضوع باید پروسس مربوط به آن را در تسسک منیجر ویندوز بست و مجددا آن را اجرا کرد با این کار در بیشتر موارد این مشکل حل خواهد شد مسئله ی دیگری که باعث می شود که ما نتوانیم یک فیل را حذف نمائیم این است که آن فایل توسط سیستم عامل محافظت می شود و جزو فایل های سیستمی محسوب می شود که حذف کردن اینگونه فایل ها باعث بوجود آمدن مشکلاتی در سیستم عامل شوند برای همین هم پیشنهاد میشود که اینگونه فایل ها را حذف نکنید.

نوع دیگری از فایل هایی که نمی توان حذف کرد آنهایی هستند که توسط نرم افزاری در حال استفاده هستند که با بستن آن نرم افزا و یا بالا آوردن سیسم عامل از طریق حالت امن یا safe mode این مشکل برطرف می شود در ادامه با راهنمای حذف فایل های غیر قابل حذف در خدمت شما هستیم با مرکز مشاوره ناجیان رایانه همراه باشید.

 

استفاده از برنامه LockHunter

یکی از بهترین روش ها برای حذف فایل هایی که قابل پاک شدن نیستند، استفاده از برنامه LockHunter است. در این نرم افزار به کاربر قابلیت بازگشایی فایل های محافظت شده و همچنین حذف آن ها داده می شود. بعد از نصب این برنامه کافی است روی فایل مورد نظر کلیک راست کنید و سپس فرآیند پاکسازی را به اجرا در آورید.

دقت کنید، تغییرات ایجاد شده پس از ریستارت کردن کامپیوتر اعمال می شود.

 

LockHunter Delete Files

 

با استفاده از نرم افزار Unlocker

زمانی که نرم افزار Unlocker روی سیستم شما نصب باشد و شما در تغییر نام یک فایل ،انتقال فایل و یا حذف فایل به مشکل بربخورید این نرم افزار به صورت خودکار اجرا می شود شما با مشخص کردن کاری که می خواهید با آن نرم افزار انجام دهید نسبت به حل مشکل با این نرم افزار اقدام کنید.

 

حالت Safe Mode

اگر علاقه ای به نصب برنامه های جانبی برای پاک کردن فایل های غیرقابل حذف ندارید، می توانید با وارد شدن به حالت Safe Mode ویندوز، موارد دلخواه خود را به راحتی حذف کنید.

برای وارد شدن به حالت Safe Mode در ویندوز ۱۰، باید وارد منوی تنظیمات و سپس Update & Security شوید. در صفحه باز شده روی Recovery کلیک کنید و از پایین بخش Advanced startup، گزینه Restart now را برگزینید. در صفحه بعدی، مسیر Troubleshoot > Advanced Options > Startup Settings > Restart را طی کنید.

 

safe mode delete files

 

بعد از ریستارت شدن ویندوز از منوی بوت، گزینه Safe Mode را انتخاب کنید. زمانی که ویندوز در وضعیت Safe Mode بالا می آید، می توانید مانند قبل روی فایل مورد نظر کلیک راست کرده و سپس با انتخاب Delete فایل را کامل حذف کنید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار