• ۲۹۹ بازدید
  • فروردین ۱۸, ۱۳۹۸
انتقال اطلاعات از Android به IOS

فرآیند انتقال دادن اطلاعات از گوشی اندرویدی به آیفون به صورت دستی کمی زمانبر و پیچیده است و ممکن است مقداری شما را درگیر خود کند اما راه ساده ای برای ای کار هست ،ما در ادامه می خواهیم شما را با راه آسان انتقال اطلاعات از اندروید به آی او اس آشنا کنیم.

از سوالاتی که کسانی که به تازگی گوشی آیفون می خرند این است که چگونه اطلاعات گوشی اندرویدی را به گوشی آی او اس انتقال دهند.

 

Android to iOS

 

نرم افزار Move to Ios

برای انتقال اطلاعات از اندروید به آی او اس باید به این نکته توجه داشته باشید که گوشی اندرویدی شما باید مجهز به اندروید ۴ به بالا باشد و همین طور گوشی آیفون نیز دارای آی او اس ورژن ۹ به بالا باشد.

به قسمت «Apps & Data» تنظیمات آیفون و یا آیپد وارد شوید، گزینه «Move data from Android» را انتخاب کنید، در این مرحله یک کد ۱۰ رقمی نمایش داده خواهد شد.
در صورتی که تمام مراحل را به درستی انجام داده اید کد را یاداشت کرده و به قسمت «setting» بروید و گزینه «Erase all content and settings» را انتخاب کرده سپس دستگاه را «Reset» کنید.

در این مرحله نوبت گوشی اندروید است، تا با دانلود «Move to iOS app.» از «Google Play Store» این انتقال اطلاعات را آسان کند. با این روش که با اجرای اپلیکیشن و تایید «terms of use» همچنین پس از انتخاب گزینه «Next» کد ده رقمی که از دستگاه IOS خود گرفته اید را وارد کنید.
دراین مرحله باید انتخاب کنید علاقمند به انتقال کدام فایل به دستگاه جدید هستید، این فایل ها می تواند «Google account» «Chrome bookmarks» و فایل ها متنی، همچنین لیست مخاطبین شما باشد. فایل مورد نظر را انتخاب کرده سپس گزینه «Next» را بزنید.
حالا گوشی اندروید شما شروع به انتقال اطلاعات میکند. این پروسه بیشتر از چند دقیقه طول نخواهد کشید.

کاربرانی که از سیستم اندروید استفاده میکنند،با اپلیکیشن های Google آشنایی بیشتری دارند . اما بسیاری از همین اپلیکیشن ها برای سیستم IOS هم تعریف شده و کارایی دارند،

مثل Google Chrome, Gmail, Google Drive, Google Keep, Google Search, Google Calendar, Google Maps, Google Photos, YouTube, Google Play Music, Google Play Books, Google Play Movies

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار