• ۲۰۷ بازدید
  • فروردین ۱۹, ۱۳۹۸
Softany WordToHelp 3.207 تبدیل فایل Word به فایل راهنما

Softany WordToHelp دانلود نرم افزار آفیس تبدیل فایل word به فایل راهنما سافتنی ورد تو هلپ در آنی یار. Softany WordToHelp ابزاری برای نویسندگی راهنمایی آسان برای استفاده است. شما فقط نیاز به نوشتن اسناد در Microsoft Word دارید ، Softany WordToHelp به شما در تولید انواع فایلهای کمک (کمک HTML (.chm) ، راهنمایی مبتنی بر وب و PDF) کمک می کند. Softany WordToHelp حداکثر ۲۰ قالب حرفه ای را ارائه می دهد ، به این ترتیب شما می توانید بدون اطلاع از HTML و طراحی صفحه ، اسناد راهنمایی حرفه ای خود را تهیه کنید. شما فقط متنی را در Microsoft Word بنویسید و از این برنامه کمک بگیرید تا طیف وسیعی از فایل های کمکی را باز کند مانند: ( HTML help(.chm), Web-based help و PDF ) . نرم افزار WordToHelp شامل ۲۰ قالب مختلف را برای نمایش فایل راهنمای شما میباشد، بنابراین شما میتوانید مدارک و متون با ظاهری حرفه ای و بدون نقص تهیه کنید، حتی زمانیکه هیچ اطلاعاتی راجع به Html و طراحی صفحه نداشته باشید.

 

قابلیتهای نرم افزار Softany WordToHelp 3.21:

از اسناد Word به عنوان منبع استفاده می کند – با قدرتمندترین پردازنده کلمه در جهان ، هیچ چیزی را نمی توان تصور کرد.
بیش از ۲۰ قالب حرفه ای را ارائه می دهد – بدون هیچگونه مهارت در طراحی ، می توانید پرونده های راهنمایی خوش فرم تهیه کنید.
پشتیبانی از وارد کردن پرونده CHM – پرونده CHM موجود را به سند ورد تبدیل کنید تا بتوانید کارهای قبلی خود را در سایر ابزارهای نوشتن راهنما به Softany WordToHelp منتقل کنید.
طراح ویژوال CHM – ساده ترین راه برای تنظیم ویژگی های فایل های CHM شما. (به عنوان مثال منو ، نوار ابزار ، پیمایش ، اندازه پنجره ، موقعیت پیش فرض و غیره)

 

 

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار