• ۱۸۴ بازدید
  • فروردین ۱۹, ۱۳۹۸
WinTools.net Premium 19.3 + Portable بهینه سازی ویندوز

WinTools.net Premium دانلود نرم افزار بهینه سازی ویندوز وین تولز در آنی یار. مجموعه ای از برنامه های کاربردی که در بهبود سرعت و کارایی سیستم کمک و کنترل کاملی را در رایانه خود  ارائه می دهد.
این نرم افزار به شما امکان می دهد تا نرم افزار ناخواسته و کلیدهای نامعتبر را از رجیستری سیستم خود حذف کنید. همچنین می توانید سیستم عامل خود را سفارشی کرده و با توجه به نیاز خود ، راه اندازی ویندوز را ویرایش کنید.
WinTools.net نرم افزاری کاربردی که وقتی ویندوز بهینه باشد و تمامی قسمت های آن در شرایط عالی قرار بگیرند مطمئن می توان انتظار داشت تا سیستم سخت افزاری با توجه به کارآیی خود با هماهنگی با سیستم عامل بهترین کارآیی را از خود نشان دهد. وقتی سیستم عامل ویندوز بهترین کارآیی را داشته باشد. نرم افزار با با امکاناتی که دارد بهترین نتیجه را به ارمغان آورد. شاید مهم ترین قابلیت این نرم افزار را بتوان در حجم بسیار مناسب و پائین آن نسبت به قابلیت هایش خلاصه نمود. اما قابلیت هایی که در همین حجم پائین هم نهفته باعث خواهد شد تا بالاترین کارآیی برای سیستم عامل ویندوز وجود داشته باشد.
پاکسازی رجیستری ، پاک سازی هارد دیسک از فایل های اضافی ، پاک کردن نرم افزارهای کاربردی که بدون استفاده مانده اند و هزاران فایل را با خود کپی نموده اند ، ویرایش نرم افزارهایی که در هنگام اجرای ویندوز در StartUp اجرا می شوند ، مانیتورینگ لحظه به لحظه هارددیسک و همچنین حافظه رم ، بهینه سازی کانکشن ها برای برقراری ارتباطی سریعتر با دنیای مجازی اینرنت و … برخی از امکانات این نرم افزار است.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

System Requirements

Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, XP, Vista (32 and 64 bit)

آموزش فعال سازی نرم افزار توسط keygen

نرم افزار را نصب و اجرا کنید.
فایل keygen را اجرا کنید. 
از قسمت Product نرم افزار WinTools.net Premium را انتخاب کنید. 
بوسیله سریال ساخته شده توسط keygen نرم افزار را رجیستر کنید.

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار