• ۲۴۴ بازدید
  • فروردین ۲۴, ۱۳۹۸
راهنمای تبدیل فرمت تصویری آنلاین

یکی از مسائلی که برای ما بسیار پیش می آید نیاز به تبدیل فرمت های تصویری به یکدیگر است که خیلی از کاربران نمی دانند که چگونه باید این کار را انجام دهند.

برای گرافیست ها و کاربران عادی پیش آمده که تصویر مورد نظرشان در برنامه ای شناخته نشود و نیاز باشد که فرمت تصویر تغییر نماید تا آن نرم افزار بتواند فایل را شناسایی کند از ساده ترین روش ها برای این کار استفاده از مبدل های تصویری آنلاین می باشند برای همین هم ما در این مطلب می خواهیم به شما تبدیل فرمت تصویری آنلاین را آموزش دهیم ،با مرکز مشاوره ناجیان رایانه همراه باشید.

 

معرفی وبسایت جهت تبدیل فرمت تصویری

وبسایت های فراوانی وجود دارند که کار تبدیل فرمت تصویری را به صورت آنلاین انجام می دهند ولی سایتی که ما قصد معرفی آن را به شما داریم به صورت کاملا رایگان و بدون تبلیغات این کار را برای شما انجام می دهد این سایت EZGIF نام دارد که از آن می توانید برای تبدیل فایل تصویری استفاده کنید.

 

online change file type

 

این سرویس برای دریافت تصاویر دو راه آپلود از کامپیوتر و وارد کردن آدرس اینترنتی را به کاربران ارایه می کند. بعد از وارد کردن تصویر، فایل شما با فرمت انتخاب شده بدون واتمارک در دسترس قرار می گیرد.

EZGIF علاوه بر فعالیت در زمینه تبدیل فرمت فایل، از قابلیت های کاربردی دیگری نیز بهره می برد. افراد در این سرویس می توانند به صورت آنلاین به ساخت فایل های GIF بپردازند، انواع افکت های رنگی را به عکس ها اضافه کنند و سایز تصاویر را کوچک و بزرگ سازند. همچنین در EZGIF بخشی برای ویرایش حرفه ای عکس ها در نظر گرفته شده که با در اختیار گذاشتن انواع ابزارها به کاربر امکان ویرایش تصاویر به صورت آنلاین را ارایه می کند.

 

اگر می خواهید در ساده ترین حالت ممکن فرمت عکس های خود را تغییر دهید و توسط ابزارهای ویرایشی مانند Crop و Resize، روی تصاویر تغییرات ایجاد کنید، وبسایت EZGIF انتخاب خوبی برای شما خواهد بود. علاوه بر این سرویس، وبسایت های دیگری چون image.online-convert.com و onlineconverter.com/jpg نیز در این زمینه به طور رایگان فعالیت می کنند.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار