• ۱۹۵ بازدید
  • فروردین ۲۷, ۱۳۹۸
آموزش افزایش آنتن دهی موبایل

شاید شما هم از آن دسته باشید که منزل و یا محل کارتان در محدوده ای قرار گرفته باشد که آنتن دهی گوشی موبایل ضعیف باشد و ندانید که چه کاری باید انجام دهید.

این روزها تلفن همراه جزو مهمی از زندگی روزمره اکثر ما محسوب می شود ولی بسیاری از کارهای ما به این وسیله ارتباطی وابسته شده است ولی گاهی دچار مشکل آنتن دهی تلفن همراه می شویم و این مشکل عملا تلفن همراه ما را بلا استفاده می کند ما در این مطلب می خواهیم به آموزش روشی برای افزایش آنتن دهی تلفن همراه بپردازیم پس در ادامه با مرکز مشاوره ناجیان رایانه همراه باشید.

 

 

mobile signal booster

استفاده از تقویت کنند سیگنال و یا ریپیتر موبایل

همانطور که در شکل بالا قابل مشاهد است تقویت کننده موبایل در بیرون منزل نصب می شود و سیگنال را دریافت می کند بعد آن را تقویت و در محل خانه شما مجدد پخش می کند این دستگاه مناسب نصب درپارکینگ ،خانه های روستایی که آنتن دهی موبایل ضعیف است قابل استفاده است نوع دیگری از این تقویت کننده ها نیز قابل استفاده در خودرو می باشند که از قسمت شارژر فندکی خودرو تغذیه می شود و مناسب سفر به مناطق روستایی می باشند.

قابلیت Wifi Calling

راه حل دوم، تماس با استفاده از wifi است. برای این منظور به بخش تنظیمات wifi در گوشی هوشمند خود رفته و اگر عبارت WiFi calling را مشاهده کردید، یعنی تلفن شما از این ویژگی پشتیبانی می کند. در این مرحله می‌توانید با اتصال به یک شبکه wifi سیگنال‌های مخابراتی را دریافت نموده و تماس خود را برقرار نمایید.

کاربرانی که از ios استفاده می‌کنند در بخش تنظیمات phone خود گزینه WiFi calling را می‌توانند مشاهده کنند. این ویژگی در اروپا و امریکا فعال است و توسط چندین اپراتور بزرگ و مطرح پیاده سازی شده اند اما در کشور ما این قابلیت هنوز راه اندازی نشده است.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار