• ۲۱۷ بازدید
  • اردیبهشت ۲, ۱۳۹۸
مدیریت پسوردها در گوگل کروم

مرورگر کروم قابلیت های بسیار زیادی دارد و همین طور به آنها اضافه می شود یکی از این قابلیت ها ،قابلیت مدیریت پسوردها در کروم است که به بررسی آن می پردازیم.

پسوردهای ذخیره شده در مرورگر کروم به صورت رمزنگاری شده و مخفیانه در آن باقی می مانند و هر زمان که به آنها نیاز داشته باشید، همیشه در دسترس هستند، اما مطمئنا برای شما نیز پیش آمده که قصد ورود به اکانت خود روی دستگاه جدیدی را داشته باشید، اما رمزتان را فراموش کرده اید. در این حالت می توانید از پسوردهای ذخیره شده در مرورگر کروم استفاده کنید.

نکته: استفاده از این روش برای نگهداری پسوردهای بانکی و مهم توصیه نمی شود و بهتر است برای این کار از نرم افزارهای مدیریت پسورد استفاده کنید.

قبل از هرکاری باید در مرورگر گوگل کروم با اکانت گوگل وارد شویم و بعد از آن به ادامه مراحل می رویم.

روی آیکون سه نقطه در نوار بالایی کلیک کنید و از منوی باز شده گزینه Settings را انتخاب کنید.

 

۳dots chrome

 

در پنجره جدید به انتها رفته و روی Advanced کلیک کنید.

 

google chrome advanced

 

در قسمت Passwords and forms روی گزینه Manage passwords کلیک کنید.

 

manage chrome

 

در این صفحه لیستی از پسوردهای ذخیره شده در مرورگر کروم را مشاهده می کنید. با کلیک روی آیکون سه نقطه در کنار هر اکانت و انتخاب گزینه Details می توانید وارد جزئیات آن شوید.

به این ترتیب صفحه ای جدید باز شده و آدرس وب سایت مورد نظر، نام کاربری و رمز عبور در آن دیده می شود که البته همان طور که مشاهده می کنید، پسورد همچنان دیده نمی شود. روی آیکون چشم قرار گرفته در کنار رمز عبور کلیک کنید.

در این قسمت از شما رمز عبور سیستم عامل (مک یا ویندوز) درخواست می شود و تا زمانی که آن را وارد نکنید، قادر به مشاهده پسورد نخواهید بود.

 

windows chrome

 

بعد از وارد کردن پسورد دستگاه، به صفحه قبل منتقل شده و رمز عبور انتخاب شده نمایان می شود.

 

view password in chrome

 

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار