• ۲۱۰ بازدید
  • اردیبهشت ۴, ۱۳۹۸
کنترل دسترسی برنامه های اندروید

نرم افزارها به دسترسی های خاصی از بخش های مختلفی از سیستم عامل اندروید نیاز دارند اما کنترل روی این دسترسی ها امری مهم و کاملا ضروری است و باید به آن توجه داشت

دسترسی اپلیکیشن ها در اندروید به دو صورت خودکار و دستی انجام می شود. معمولا وقتی که برای اولین بار برنامه ای را در گوشی خود نصب می کنید، اجازه دسترسی به بخش های مختلف از شما سوال شده و برای همیشه ثبت می شود.

گاهی هم پیش می آید یک نرم افزار معمولی دسترسی های زیادی از سیستم عامل اندروید درخواست می کند که در این شرایط باید به آنها شک کنیم چون ممکن است آنها نرم افزار مخرب باشندبدین منظور هم شما باید به طور منظم به منوی Permission گوشی اندرویدی مراجعه کنید و دسترسی نرم افزارها را چک کنید برای کنترل دسترسی اپلیکیشن ها در اندروید مراحل توضیح داده شده در ادامه با مرکز با مشاوره ناجیان رایانه همراه باشید.

 

کنترل دسترسی نرم افزارها در اندروید

۱- منوی تنظیمات را باز کنید.
۲- وارد بخش Apps شوید.

 

android

۳- روی برنامه مورد نظر برای بررسی دسترسی آن کلیک کنید.

 

android

 

۴- در صفحه باز شده، گزینه Permission را لمس کنید.

 

android

 

با طی مراحل بالا، می توان وضعیت دسترسی های هر اپلیکیشن را مشاهده کرد. اگر در این بخش دسترسی نامرتبطی برای اپلیکیشن مورد نظر پیدا کردید، حتما آن را از بین ببرید. برای مثال در صورتی که برای یک برنامه پخش موزیک دسترسی به دوربین یا مخاطبین ثبت شده باشد، باید سریعا برای غیرفعال سازی آن اقدام کنید.

عدم رسیدگی به وضعیت دسترسی اپلیکیشن ها می تواند شرایط خوبی را برای افراد سود جو به منظور سرقت اطلاعات فراهم کند.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار