• ۶۷۰ بازدید
  • اردیبهشت ۵, ۱۳۹۸
فعال کردن حالت شب در کروم

مرورگر کروم را می توان محبوب ترین مرورگر دنیاست که دارای امکانات و ابزار گوناگون و متنوعی می باشد که کار کردن با مرورگر کروم را ساده و لذت بخش و روان کرده است.

قابلیت نایت مود یا همان حالت شب یکی از ویژگی هایی است که به تازگی وارد نرم افزارها در پلتفرم های مختلف شده است. با فعال سازی این ویژگی، تمامی رنگ های روشن رابط کاربری به رنگ های تیره تبدیل می شود. این قابلیت برای زمانی که می خواهید از نرم افزار در هنگام شب و یا محیط های تاریک استفاده کنید، بسیار کاربردی خواهد بود؛ چرا که در این حالت دیگر چشمان شما حین کار با دستگاه اذیت نخواهد شد.

در گوگل کروم می توانید قابلیت نایت مود را با استفاده از افزونه های موجود، فعال کنید و از این طریق راحت تر به وبگردی توسط این مرورگر بپردازید. برای فعال سازی قابلیت حالت شب در کروم مراحل توضیح داده شده در ادامه را به ترتیب دنبال کنید.

جدیدترین نسخه از گوگل کروم را روی سیستم عامل خود نصب کنید.
برنامه را اجرا و سپس روی آیکون منو کلیک کنید.
وارد این صفحه شوید و افزونه را دانلود و نصب کنید.
روی آیکون لامپ تازه ایجاد شده کلیک راست کنید.

 

chrome

 

تنظیمات مربوط به میزان نور و سایر موارد را اعمال کنید.

 

chrome dark

 

در مواقع مورد نیاز روی آیکون لامپ کلیک کنید تا حالت شب گوگل کروم فعال شود.

علاوه بر استفاده از این افرونه، شما می توانید با فعال سازی تم های تیره در مواقع مورد نیاز، نورهای سفید در رابط کاربری را از بین ببرید و در واقع دارک مود را به صورت دستی فعال کنید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار