• ۲۲۸ بازدید
  • اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۸
سرویس جیمیل میلیاردها کاربر دارد

سرویس ایمیل کمپانی گوگل ،جیمیل نام دارد و توانسته لقب محبوب ترین سرویس ایمیل جهان را به خود اختصاص داده است و در تمامی سرویس های گوگل مشترک و قابل استفاده است.

زمانی که اینترنت در میان کاربران به محبوبیت رسید، سرویس های ایمیل یاهو و همچنین Hotmail توانستند به سهم بالایی دست پیدا کنند. گوگل با چند سال تاخیر در مقایسه با رقیبان خود وارد این بخش از دنیای فناوری شد. سرویس جیمیل این غول جستجوی اینترنتی توانست با امکانات جدید کاربران زیادی را جذب خود کند.

جیمیل در مقایسه با دیگر سرویس های ایمیل فضای بیشتری را در اختیار کاربران قرار می دهد و از رابط کاربری جذاب تری بهره می برد که این موضوع باعث افزایش کاربرد آن شده است.

در حالی که سرویس ایمیل یاهو و همچنین هات میل همچنان دارای کاربر است، بسیاری از افراد جیمیل را برای ارسال و دریافت ایمیل های خود ترجیح می دهند.

 

Gmail

 

جیمیل از محبوبیت بالایی در میان کاربران برخوردار است و به تازگی گوگل توییتی در رابطه با این سرویس ایمیل منتشر کرده است. بر اساس اعلام گوگل، در حال حاضر جیمیل دارای ۱٫۵ میلیارد کاربر فعال است.

در حالی که گوگل به ۱٫۵ میلیارد کاربر فعال اشاره می کند، بسیاری از افراد دارای چند حساب جیمیل هستند. این موضوع به معنای آن است که ۱٫۵ میلیارد نفر از سرویس ایمیل گوگل استفاده نمی کنند. اگر چه افراد کمتری از جیمیل استفاده می کنند؛ با این حال اعداد اعلام شده بسیار شگفت انگیز است.

علاوه بر جیمیل، برخی از سرویس ها و شبکه های اجتماعی نیز کاربران بسیار بالایی دارند. به عنوان مثال فیس بوک در گذشته نه چندان دور اعلام کرده بود دارای ۲ میلیارد کاربر فعال در هر ماه است. لازم به ذکر است، محبوبیت فیس بوک در ماه های اخیر به علت رسوایی کمبریج آنالیتیکا کاهش یافته است

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار