• ۲۰۵ بازدید
  • اردیبهشت ۱۲, ۱۳۹۸
حل مشکل حساسیت پایین نمایشگر

نمایشگر گوشی های هوشمند هرکدام خصوصیات و ویژگی های خاصی دارند ولی بعضی از کاربران از حساسیت پائین نمایشگر گوشی خود شکایت دارند و نمی دانند که چه کار باید کنند.

مشکل پایین بودن حساسیت صفحه نمایش به عوامل مختلفی بستگی دارد، یکی از این عوامل فناوری ساخت صفحه های نمایشگر می باشد مثلا صفحه نمایشگر گوشی هایی که از فناوری tft د ساخت آنها استفاد شده است از صفحه نمایشگرهایی که از فناوری های دیگر استفاده شده است حساسیت به مراتب پائین تری دارند ،با این تفاسیر ما تصمیم گرفته ایم چند نکته برای افزایش حساسیت نمایشگر گوشی را در این مطلب مورد بررسی قرار دهیم پس با ما در مرکز مشاوره ناجیان رایانه همراه باشید.

 

mobile display tech

نکاتی برای افزایش حساسیت صفحه نمایش
۱-گوشی خود را به صورت افقی در دست خود بگیرید تا تسلط کامل روی صفحه داشته باشید. حال تصمیم بگیرید آیا میخواهید که همیشه با قلم کار کنید و یا با انگشت خود با گوشی کار کنید. اگر برای قلم کالیبره کنید خوب طبیعی است که با انگشت خوب کار نکند. پس به شما توصیه می کنیم با انگشتان خود عملیات کالیبراسیون را انجام دهید.
۲-به این مورد دقت داشته باشید که محل برنامه کالیبراسیون تاچ شما در گوشیهای مختلف متفاوت است. اما همواره داخل تنظیمات گوشی قرار دارد. آن را پیدا کنید.
برای مثال ”برای نوکیا: Menu >Settings >Phone >Touch Input >Touch Screen Calibration –

۳- با اجرای این برنامه روی صفحه به تریتب چهار نقطه چشمک زن نمایش داده میشود که شما باید آنها را با همان نیرویی که میخواهید همواره فشار دهید لمس نمایید. دقت کنید که به آرامی آن را لمس نمایید تا حساسیت تاچ بالا رود. پس از اتمام نقطه چهارم عملیات کالیبراسیون خاتمه می یابد. اگر لازم است میتوانید مجددا” آن را کالیبره و در حساسیت مورد نظر خود تنظیم نمایید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار