• ۲۰۹ بازدید
  • اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۸
قابلیت آرشیو کردن پست ها در اینستاگرام

همه نرم افزارهای مطرح و محبوب سعی می کنند در بروزرسانی هایی که ارائه می دهند قابلیت های جدیدی به آن اضافه می کنند و مشکلات این نرم افزار هم بر طرف می شود.

در جدیدترین بروزسانی اینستاگرام ما می توانیم قابلیتی را ببینیم که این امکان را در اختیار ما قرار می دهد تا بتوانیم پست هایی که می خواهیم را آرشیو کنیم و در آرشیو خود داشته باشیم.

 

instagram

 

به‌تازگی  قابلیت Archive در اینستاگرام به راه افتاده است که این قابلیت حذف موقتی پست‌ها را امکان‌پذیر می‌سازد. امکان انجام این کار در نسخه‌های قبلی اینستاگرام وجود ندارد و کاربر ناچار است که پست خود را به طور کامل حذف نماید!

در حال حاضر اینستاگرام سرگرم آزمایش یک قابلیت جدیدی است که Archive نام گرفته است. کاربران با استفاده از این قابلیت می‌توانند ، به جای حذف دائم یک پست، به‌طور موقتی و برای یک بازه‌زمانی مشخص آنرا حذف نمایند. با به کارگیری این قابلیت، پس از مدتی بازگشت یک پست هم‌چنان امکان‌پذیر می باشد؛ در حالی‌که در صورت حذف یک پست، دیگر قادر نخواهید بود آن‌را باز گردانید و ناچار خواهید شد تا دوباره پست بگذارید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار