• ۱۶۰ بازدید
  • اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۸
آموزش تشخیص کند شدن گوشی آیفون

در رسوایی اخیر شرکت های تولید کننده گوشی های هوشمند مبنی بر اینکه به عمد سرعت گوشی های قدیمی خود را پایین می آورند ،اپل هم بعد از مدتی به این موضوع اعتراف کرد.

در آخرین رسوایی شرکت اپل مشخص شده است که این شرکت به عمد سرعت گوشی های خود را که چند سال از تولید آنها می گذرد را پائین می آورد تا کاربران را به خرید گوشی های جدید این شرکت ترغیب نماید.

اگر شما هم از گوشی های اپل که در چند سال گذشته تولید شده است استفاده می کنید ما در این مطلب به شما راهی برای مشخص کردن اینکه آیا آیفون شما هم کند شده است یاخیر را آموزش خواهیم داد پس در ادامه با مرکز مشاوره ناجیان رایانه همراه باشید.

 

SlowApple

 

بدین منظور، کافی است با گوشی خود به وب سایت SlowApple مراجعه و گوشی خود را تست کنید. در این سایت کاربر متوجه کند شدن آیفون و سرعت استاندارد در مدل های مختلف می شود. اگر گوشی شما در کمتر از ۸ ثانیه از آزمون موفق و سربلند بیرون بیاید، در وضعیت خوبی قرار دارد.

از طرفی، با مراجعه به بخش Battery در تنظیمات گوشی و مشاهده پیغام “Your iPhone battery may need to be serviced” می توانید متوجه مشکل خاصی در باتری گوشی آیفون خود شوید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار