• ۱۷۶ بازدید
  • اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۸
اسکن موارد مخرب توسط کروم

این روزها محیط اینترنت به محلی خطرناک مبدل شده است که پر شده از تهدیداتی از جمله ویروس ها ،کرم های اینترنتی و تروجان اما راه مقابله با این تهدیدات چیست؟

راه های زیادی برای مقابله با تهدیدات موجود در اینترنت وجود دارد از جمله این راه ها می توان استفاده از دیواره های آتش ،آنتی ویروس های به روز را نام برد ولی در اینجا می خواهیم به شما یکی دیگر از راه های مقابله با این تهدید ها را آموزش دهیم که به نسبت راه حل های دیگر ساده تر به نظر می رسد و تنها چیزی که لازم دارد یک نسخه از نرم افزار مرورگر کروم است و با یکی از ابزارهای داخلی مرورگر کروم می توان کامپیوتر را اسکن نمود ،ما دراین مطلب می خواهیم به آموزش اسکن موارد مخرب در مرورگر کروم بپردازیم.

 

Chrome://settings/cleanup

در صورت بروز مشکل نیز می توانید با مراجعه به آدرس زیر چنین کاری را انجام دهید.

Settings> Reset and clean up> Clean up computer

اگر مرورگر شما با مشکل مواجه شده یا فکر می کنید نسبت به روز اول کمی کند شده است، پیشنهاد می کنیم که آن را اسکن کرده و موارد احتمالی را به این ترتیب شناسایی کنید.

بد نیست بدانید که اسکنر بدافزار مرورگر کروم به عنوان یک آنتی ویروس قوی به حساب نمی آید، چرا که تنها مواردی که باعث آسیب رساندن به Google Chrome می شود را مورد بررسی قرار می دهد.

 

مسئولان گوگل کروم در این باره می گویند:

ما با همکاری تیم آی تی موسسه ESET موفق شدیم تا سیستم محافظتی آنها را با تکنولوژی خود همگام کنیم. به این ترتیب نسبت به گذشته، موارد خطرناک بیشتری شناسایی و حذف می شوند و می توانید مطمئن باشید که امنیت شما تا حد زیادی بالا خواهد رفت. البته به یاد داشته باشید که این سیستم، یک آنتی ویروس قدرتمند به حساب نمی آید، چرا که تنها قادر به حذف بدافزارهایی است که مانع فعالیت مرورگر کروم می شوند.

اسکنر بدافزار مرورگر کروم به عنوان یک ابزار مفید و کاربردی به حساب می آید که از شما در مقابل Malware ها و موارد مضر قرار گرفته در اینترنت محافت می کند.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار