• ۲۰۳ بازدید
  • اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۸
روش حذف مخاطبین تکراری در اندروید

گاهی بر اثر فراموشی شماره تلفن یک شخص را چندین بار در گوشی اندرویدی خود ذخیره می کنیم بی آنکه بدانیم و در آخر یک دفترچه تلفن شلوغ و نا منظم در اندروید داریم.

وجود کانتکت های تکراری در تلفن های هوشمند آنچنان اتفاق عجیبی نیست، اما برخی افراد نسبت به این موضوع بسیار حساس هستند و به دنبال روش های مختلف برای حذف مخاطبین تکراری می گردند. برخی مواقع ممکن است که شماره های مختلف یک نفر را به اسم های یکسان روی دستگاه خود ذخیره کرده باشید و در هنگام تماس یا ارسال پیام، شماره پیشین را انتخاب کرده و منتظر دریافت پاسخ از ایشان باشید.

اپلیکیشن های زیادی برای حذف مخاطبین تکراری وجود دارد که تمامی آنها، اجازه دسترسی به لیست کانتکت ها را نیاز دارند. روند حذف آنها به صورت یک معجزه نیست که ناگهان اتفاق بیوفتد، اما مراحل آن نیز آنچنان پیچیده نیست.

 

حذف مخاطبین تکراری از اپلیکیشن Contacts در سیستم عامل اندروید

در این قسمت، همه چیز به تنظیمات پیش فرض این اپلیکیشن بستگی دارد. در نسخه خام سیستم عامل اندروید، هنگام انتخاب مخاطبین و با ضربه زدن روی سه نقطه کنار آنها، می توانید گزینه Delete را انتخاب کنید. در برخی نسخه های اندروید انجام این کار با انتخاب کردن گزینه ویرایش (آیکون خودکار) و ضربه روی سطل آشغال امکان پذیر است.

 

contact

 

اگر شما برخی اطلاعات (مانند ایمیل) را روی یک مخاطب و مشخصات دیگر (مانند شماره تلفن) را روی مخاطب دیگری ذخیره کرده اید، می توانید با انتخاب یکی از آنها، ضربه زدن روی سه نقطه و انتخاب گزینه Link (یا Join در ورژن های قدیمی تر) دو مخاطب اشاره شده را با یکدیگر ترکیب کنید.

 

حذف مخاطبین تکراری از جیمیل در نسخه وب

برخی مواقع نیاز هست تا با مراجعه به نسخه وب جیمیل، مخاطبین خود را از این طریق ویرایش کنید و به این ترتیب، به امکانات بیشتری دسترسی داشته باشید. از فضای رابط کاربری جیمیل روی منوی شناور سمت چپ کلیک کرده و گزینه Contacts را انتخاب کنید.

 

androidpit duplicate contacts gmail

 

از منوی سمت چپ روی Find duplicates کلیک کنید. به این ترتیب گوگل به صورت اتوماتیک به دنبال مخاطبین شما که دارای نام مشترک با مورد انتخاب شده هستند، می گردد.

حالا می توانید با تیک زدن موارد دلخواه، آنها را با یکدیگر ترکیب (Merge) کرده یا موارد دلخواه را به این صورت حذف کنید.
حذف مخاطبین تکراری به وسیله اپلیکیشن های متفرقه در سیستم عامل اندروید

اپلیکیشن های زیادی برای حذف مخاطبین تکراری وجود دارند که می توانید بنا به نیاز خود، از آنها استفاده کنید. اما یک مورد به نام Simpler Merge Duplicates وجود دارد که کار با آن بسیار ساده است و قابلیت هایی که در نسخه وب جیمیل در اختیار شما می گیرد را نیز داراست.

 

androidpit duplicate contacts app

 

 

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار