• ۴۶۲ بازدید
  • اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۸
Windows 7 SP1 Ultimate August 2018 Original ویندوز ۷ اورجینال

Windows 7 SP1 Ultimate August 2018 دانلود سیستم عامل ویندوز ۷ سرویس پک ۱ آلتیمیت در آنی یار. نام هفتمین نسخه و جدیدترین ویرایش سیستم عامل محبوب مایکروسافت یعنی ویندوز است.   ویندوز ۷ بعد از شکست ویندوز ویستا و عدم اقبال کاربران از آن ،کمپانی مایکروسافت از شکست بزرگ ویندوز ویستا درسهای زیادی گرفت و سعی کرد در ویندوز ۷ مشکلات ویندوز ویستا را برطرف کند و در این کار هم موفق بوده است و گواه این موضوع هم محبوبیت فوق العاده ویندوز ۷ می باشد که هنوز هم هیچ کدام از نسخه های ویندوز به محبوبیت آن نرسیده اند.

ویندوزی که در حال حاظر در پیش روی شماست نسخه بدون دستکاری ویندوز ۷ می باشد که مناسب کسانی است که میخواهند اقدام به نصب ویندوز ۷ دستکاری نشده روی کامپیوتر خود نمایند تا خیالشان از بابت ویندوزی که نصب می کنند راحت باشد.

 

 

توضیحات :

این نسخه اورجینال بوده و پس از سال ها بصورت رسمی در تاریخ 18 آگوست 2018 برابر با  27 مرداد 1397 در سایت مایکروسافت منتشر شده است

به همراه IE 11 و NET Framework 4.7.2
امکان نصب از طریق بوت UEFI وجود دارد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

Windows 7 system requirements

1 gigahertz (GHz) or faster 32-bit (x86) or 64-bit (x64) processor*
1 gigabyte (GB) RAM (32-bit) or 2 GB RAM (64-bit)
16 GB available hard disk space (32-bit) or 20 GB (64-bit)
DirectX 9 graphics device with WDDM 1.0 or higher driver

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار