• ۱۷۶ بازدید
  • اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۸
debian GNU-Linux سیستم عامل لینوکس دبیان

Debian دانلود نرم افزار لینوکس سیستم عامل لینوکس دبیان در آنی یار.  Debian یکی از توزیع های اصلی لینوکس است که چند توزیع فرعی دیگر از روی آن ارائه شده است. این توزیع از لینوکس مناسب افرادی است که در لینوکس حرفه ای هستند .
Debian سیستم عامل رایگان برای کامپیوتر شما است. دبیان بیش از یک سیستم عامل خام است. دبیان به همراه بیش از ۵۱۰۰۰ بسته، نرم افزار های کامپایل شده که با فرمت بسیار مناسب و قابلیت نصب آسان بر روی سیستم شما آماده شده است، عرضه می شود. از مفاد بنیادی این پروژه این است که تمام محصولات تولیدی باید آزاد باشند. نرم افزار آزاد نرم افزاری است که می توان آن را آزادانه و بدون محدودیت، به هر منظور استفاده کرد، مطالعه و بررسی نمود، و تغییر داد.
همچنین کپی کردن یا توزیع مجدد (خواه بدون تغییر و خواه باتغییراتی در نرم افزار) آزاد و بدون محدودیت یا با محدودیت بسیار کمی (تنها برای اطمینان از اینکه دریافت کنندگان بعدی نرم افزار نیز از این آزادی ها بهره مند می شوند یا تولیدکنندگان سخت افزارهایی که سروکار سخت افزار با مصرف کننده است به کاربران اجازه ایجاد تغییر در سخت افزارشان را بدهند) است.
لازم به ذکر است که Debian یک توزیع اصلی است و بسیاری از توزیع‌های دیگر لینوکس از آن اقتباس شده‌اند مانند: اوبونتو

 

قابلیت های نرم افزار Debian 10.3.0 :

بهره گیری از هسته لینوکس
پایداری و امنیت بسیار بالا
دارای بیش از ۲۹۰۰۰ نرم افزار
دارای امکان نصب بر روی دسکتاپ و سرور
کاملا رایگان

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار