• ۱۳۷ بازدید
  • اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۸
Fedora Desktop-Workstation-Server لینوکس فدورا

Fedora دانلود نرم افزار  سیستم عامل لینوکس فدورا در آنی یار. Fedora فدورا نام یکی از توزیع های سیستم عامل لینوکس است که از ویژگیهای آن می توان رابط کاربری کاربر پسند اشاره نمود. که تجربه استفاده از آن را لذت بخش کرده است و بر خلاف توزیع های دیگر لینوکس کاربری بسیار ساده ای دارد این سیستم عامل داراری نسخه های ۶۴ بیتی و ۳۲ بیتی می باشد. بعد از پروژه لینوکس رد هت کمپانی ردهت پشتیبانی خود را روی پروژه فدورا که توسط تعدادی از برنامه نویسان آغاز شده بود گذاشت و از آن حمایت کرد.توزیع Fedora طوری ایجاد شده که به راحتی نصب و برای مقصود مورد نظر تنظیم شود. این کار با نرم‌افزار نصب و مجموعه نرم‌افزارهای سیستمی که کار با آن‌ها آسان است، ممکن می‌شود. بسته‌های نرم‌افزاری و نرم‌افزارهای مورد نیاز آنها به راحتی توسط نرم‌افزار یام قابل دریافت می‌باشند. هر شش یا هشت ماه یک نسخه جدید از فدورا عرضه می‌شود. همراه این سیستم عامل برنامه‌های زیادی عرضه می‌شود.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار