• ۲۰۴ بازدید
  • اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۸
Kali Linux سیستم عامل کالی لینوکس

Kali Linux دانلود سیستم عامل کالی لینوکس در آنی یار. Kali Linux یک توزیع مستقر در دبیان با مجموعه ای از ابزارهای امنیتی و پزشکی قانونی است. Kali Linux سیستم عامل کالی همان بک ترک است که بعد از مدت ها دچار تحول شده است و نام آن هم به کالی لینوکس تغییر یافته و بهبود های زیادی نسبت به قبل داشته است این سیستم عامل توسط جمعی از برنامه نویسان و هکرها جهت تست نفوذ شبکه های مختلف ارایه شده است که توسط آن می توان مشکلات امنیتی شبکه را متوجه شد و برای رفع مشکلات امنیتی شبکه اقدام نمود و همین طور این سیستم عامل مناسب افرادی است که می خواهند هک و امنیت شبکه های رایانه ای را شروع کنند و در حال آموزش  هستند.

 

 

نسخه های Kali Linux:

Kali Linux 2020.1b

Kali Linux 2020.1a Installer

Kali Linux 2020.1a Live

Kali Linux 2020.1a NetInstaller

Kali Linux 2019.2

Kali Linux VMware 2020.1

Kali Linux VirtualBox 6.0.8

Kali Linux Hyper-V

LinuxLive USB Creator 2.9.4

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

Installing Kali Linux on your computer is an easy process. First, you’ll need compatible computer hardware. Kali is supported on i386, amd64, and ARM (both armel and armhf) platforms. The hardware requirements are minimal as listed below, although better hardware will naturally provide better performance. The i386 images have a default PAE kernel, so you can run them on systems with over 4GB of RAM. Download Kali Linux and either burn the ISO to DVD, or prepare a USB stick with Kali Linux Live as the installation medium.

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار